Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem jó emberrel osztottak be...

Nem jó emberrel osztottak be a szalagavató táncra mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztály kicikizett lányát kaptam és ne haragudjatok, de egyáltalán nem szép és igénytelen. Rágja a körmét is ami engem teljesen taszít, és azt most megmondom hogy a kezét nem fogom megfogni. Az osztályban 2 lány volt akivel nem akartam táncolni és megkaptam az egyiket. És pont ő a gázosabb, mert a másik legalább nem igénytelen. A haverjaim mind megkapták a jó csajokat én meg így jártam. Sajna az of. osztott be minket. Hárommal több lány van mint fiú, ennek a három lánynak megengedte a külsőst. Az a baj most már nem tudok változtani mert mindenkinek megvan a párja. Gondoltam rá hogy lemondjam de hogyan? Még itthon se beszéltem erről mert azt is szégyellem hogy ő a párom.

2023. okt. 7. 19:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%

Nálam is ilyesmi volt, bár nálunk a csaj nem igénytelen volt, csak nem igazán szép. Este felhívtam az ofőt és megbeszéltem vele. Megértette.

Nem kötelezhetnek olyannal táncolni akivel nem szeretnél.

Én utólag az egész táncot kihagytam volna a francba.

2023. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%

Mit tegyél? Nőjj fel, legyél férfi, legyél Te az, aki nem cikizi, és nőként néz rá.


Aztán nagyon meg fogsz lepődni, amikor szalagavató napján meglátod.

2023. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%

Töki, ezt tekintsd leckének! Az életre!!!


El sem hiszed hány igénytelen, bunkó, büdös, rosszindulató, f@Xfej, kretén barommal kell majd melóznod, közös albiban laknod, meg hasonlók.


Arról nem is beszélve, ha majd megnősülsz!!!

2023. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
80%

Ha tényleg ennyire igénytelen, félrehívnám beszélgetni és őszintén elmondanám neki a véleményemet. Nem csúnyán, hogy ronda és undorító, hanem hogy zavar a körömrágása, hogy mindig zsíros a haja, szagos... Feltételezem ilyeneket takar az igénytelenség. És így te nem szeretnél párban lenni vele.



Máskülönben, ha az előbbi nem opció, az osztályfőnök elé állsz és megmondod, hogy előbb nem mész el, minthogy vele legyél. Akármit mond, akármivel fenyegetőzik, nem kötelezhet részvételre, ha te úgy döntesz, nem mész.

2023. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
Elég gáz, hogy ilyen a lány, és nem ad magára. De a cikizés még gázabb, gondolom itt is olyasmiről van szó, hogy egy 20 fős osztály kiválaszott egy embert és azt szekálja, az ilyet konkrétan büntetném, pedig milyen gyakori. Akik ezt csinálják igénytelenebbek, mint maga a lány.
2023. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Nem fertőz a lerágott köröm, hozzá szabad érni a másik kezéhez. Az szokta rágni a körmét aki stresszel és szorong, ami nem csoda egy olyan közegben, ahol éveken át basztatnak valamiért.

Pedig ha ő szeretne táncolni és részt venni ebben, megint csak kitolás lenne ezt is elvenni tőle. Az, hogy a hétköznapokban "igénytelen" valaki, nem biztos hogy egy eseményen ne jelenne meg normálisan, a "nem szép" csak egy kifogás. Példát mutathatnál, hogy nem alázod meg még ebben is, hanem együttműködő maradsz.

2023. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
És akkor ezért nekem szarul kellene éreznem magam? Egyébként ne csodálkozzatok, hogy undorodom ha valakinek rágott és nyálas a keze. Most ha belesz*rok egy edénybe azt se fogdossa meg senki. Na nálam ez kb. egyenlő aki rágja a körmét. Még műkörme sincs csak egy lerágott csonk. Egyébként senki sem cikizte 2 évig, csak 11.től kezdve, de konkrétan büdös az ember.
2023. okt. 7. 20:39
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
Te cikizted őt vagy legalábbis valamilyen formában részt vettél benne? Bár ahogy beszélsz gondolom igen, mert akkor ezt hívják karmának bro. Hát akkor ne táncolj egyáltalán és meg van oldva.
2023. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért rakott az osztályfőnök a ronda lányhoz, mert te is ronda vagy, a hajmosást nem ismered, büdös vagy és így összeilletek.
2023. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Én nyíltan sosem mondtam semmit a lányra, csak megvan a magam véleménye.

Amúgy nem értem milyen karmáról beszélsz. Akik ennek az egésznek a nyílt hangadói megkapták a legjobb csajokat.

2023. okt. 7. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!