Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem jó emberrel osztottak be...

Nem jó emberrel osztottak be a szalagavató táncra mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztály kicikizett lányát kaptam és ne haragudjatok, de egyáltalán nem szép és igénytelen. Rágja a körmét is ami engem teljesen taszít, és azt most megmondom hogy a kezét nem fogom megfogni. Az osztályban 2 lány volt akivel nem akartam táncolni és megkaptam az egyiket. És pont ő a gázosabb, mert a másik legalább nem igénytelen. A haverjaim mind megkapták a jó csajokat én meg így jártam. Sajna az of. osztott be minket. Hárommal több lány van mint fiú, ennek a három lánynak megengedte a külsőst. Az a baj most már nem tudok változtani mert mindenkinek megvan a párja. Gondoltam rá hogy lemondjam de hogyan? Még itthon se beszéltem erről mert azt is szégyellem hogy ő a párom.

2023. okt. 7. 19:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
"Még műkörme sincs" ja, hogy nálad 18-19 éves felnőtt emberként ez a mérvadó, taps-taps. Azzal meg nincs megoldva a körömrágása, ha bántjátok szerencsétlent, inkább beszélnetek kéne vele erről, hogy van-e valami lelki oka, tudtok-e segíteni. Ehelyett pont az ellenkezőjét csináljátok. Egy szerencse az, hogy végzős, és remélhetőleg egy jobb közegbe fog kerülni ha innen kikerül. Nem csodálom, hogy egy csomó ember egy életre megutálja a közoktatást, és még jó ha emiatt a 4 év miatt nem lesz később valami mentális problémája, bár ahogy leírod a helyzetet, már van. Nézzetek magatokba. Én nem mondom, hogy patkány vagy, de éretlen az élethez, és egytől egyig az összes az, aki asszisztált a b@sztatáshoz.
2023. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom szegény lányt, mert egyrészt terrorizáljátok, ezért is rágja a körmét, másrészről pedig azzal, hogy folyamatosan cseszegetitek egy életre elrontjátok azt, hogy valaha is kellemes emlékekkel emlékezzen vissza a középiskolás évreire sőt mi több, egy életre elég traumát okoztok neki, ami negatívan fogja befolyásolni a későbbi életét, csak azért, mert elvileg ronda, amiről rohadtúl nem tehet.


És akkor, ha már eléggé megaláztátok, akkor még visszaakarod mondani a táncot, hátha még bele tudsz rúgni egyet a földön fekvő emberbe.


Szerinted neki lesz önbizalma azok után új külsős párt keresni, hogy évekig terrorizáltátok a külseje miatt? Hát nem lesz, szóval a leendő utolsó talán szép emlékét is el akarod venni, ami jutna neki ezekből a rossz évekből.


Hogy mit kéne tenned? Táncolni vele, nem a világvége, a szalagavatót senki le sem szarja, és talán így enyhíthetsz valamit a lelkiismereteden.


Ha nincs lelkiismereted akkor meg egy tapló vagy.


És készülj fel arra, hogy a leendő főnökeid sem modellek lesznek, már ha egyáltalán leérettségizel.


Az meg, hogy azért baszogattok valakit mert ronda, egek, azt hiszed azért, mert apád megvette neked a Jordan cipőt, meg az iPhone-t, meg a Zarás pólót, és mert anyád ad 2 hetente pénzt barber shopra már te olyan k*rva szép gyerek vagy vagy mi?


Egyedül csak azt sajnálom, hogy nem olyan habitusú apja van a lánynak mint amilyen én vagyok, mert pár nap folyamatos terrorizálás után valamelyikőtök arcát fixen beleverném a betonba.

2023. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%
De ezeket a válaszokat kaptad amiért felszínesen gondolkodsz, mi nem az oszt.társaid vagyunk, töprengj rajta.
2023. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%

Hallod mi ez a kioktató stílus kisgyerek, ha nem tenné apukád alád a dolgokat, te lennél a csóró gyerek akit b*szogatnak az osztályban, az meg, hogy elmész fürdeni, szeretnéd esetleg, hogy megsimogattam a buksid? Mert olyan büszke vagy erre! :)


Segítek, bár tudom, hogy 0 szövegértési képességeid vannak: valakit terrorizálnak, kiközösítenek -> stresszes lesz -> köröm rágás mivel az a stressz egyik jele, ahogyan az izzadás is ami ugye büdös.


De te eddig nem jutottál el, mert buta vagy, ezek mellé azt hiszed, hogy te vagy a legnagyobb király, de ha kihúznák a wifit a szüleid akkor már nem lenne ekkora nagy arcod gondolom :D


Az meg, hogy ezt te szenvedésként éled meg, sokszor fogsz még sírni kisgyerek ha ennyitől már szenvedsz.


Nincsenek is illúzióim, ha ez a degenerált generáció marad, pont ugyanolyan szar hely marad az ország, mint amilyen most.


Nincsen 2 éve, hogy valaki azért lett öngyilkos, mert az osztályban terrorizálták, de tavaly egy kislány lépett a vonat elé hasonló okokból, de neked ezeket felesleges magyarázni, csak egy hisztis kisgyerek vagy, ezek mellé ráadásul retardált is.

2023. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
62%

Lehet amúgy valamilyen hormonzavara van a lánynak, ezért nincs jó illata és nem azért, mert nem fürdik, de ha kontakt lesz a tánc miatt, akkor simán megpróbálhat jobban odafigyelni már csak azért is, hogy ne cikizzék még többet. Sajnálatos, hogy szegény lánynak ez egy lehetséges motiváció, de meglehet, hogy így fog történni. A körömrágást pedig nem akkor fogja csinálni, amikor táncoltok, szerintem ő se szívesen ér hozzád, de ha már muszáj, akkor odafigyel a kezére olyankor.

Egyébként meg én inkább azt veszem ki ebből a hisztiből, amit itt lenyomsz, hogy ezek a dolgok nem is olyan nagy dolgok és valójában nem is zavarnának annyira, csak sérti a törékeny kis egodat, hogy a kiközösített csajjal neked kell táncolni és be vagy szarva, hogy téged is csesztetni fognak a többiek. Valószínűleg azért osztotta rád a tanár a lányt, mert azt hitte jólelkű, kedves, érett fiú vagy, hát nyilván mindegyik pont bazinagy tévedés.

Egyébként meg, ha fene ilyen határozott vagy és a hisztin kívül beszélnél esetleg az ofővel és gyakorlnád a "jogaidat", hogy esetleg te is külsős párt keress, mert mondjuk ismersz valakit vagy simán ne vegyél részt a szalagavatón.

Tegyük fel, ha tényleg körömrágás fóbiád van, akkor az egyetlen normális megoldás, ha magadnak keresel egy külsős párt és úgy adod elő a lánynak, meg az ofőnek, hogy nyilván őt ismered és már korábban beszéltetek róla és emiatt szeretnél vele táncolni, így szerintem a lány nem sértődne meg, nyilván, ha ezt illedelmesen és intelligensen tudod intézni, bár kétlem, de remélem azért ügyes leszel ebben.

2023. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
20%
Ajánlj fel neki egy pedikűrt a saját fogaiddal!
2023. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
91%

17 vagyok

Azt még hozzá tenném, hogy engem is bullyingoltak középiskolában, mert nem voltam valami szép, és csendes voltam. Bár nekem volt egy normális szalagavató párom, de ő tényleg az a típus volt, aki ilyesmi cikizéssel nem is foglalkozott és vele kifejezetten jó volt. Ha egy olyan toxikus embert kaptam volna, mint te, akkor nekem speciel jobb lett volna az is, ha nincs párom és nem táncolok egyáltalán. Ha nem nyugodsz le és ennyire nem tudsz viselkedni, akkor aztán főleg intézd el, hogy ne táncolj a lánnyal, ezzel neki is szívességet teszel.

2023. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
40%

Most, 22 évesen szoktam le a körömrágásról, kedves kérdező. Bölcsödésen kezdtem rágni, egy-másfél hónapja hagytam abba. Noha sikerült letennem, a stressznek a forrása nem szűnt meg, talán minimálisan alacsonyabb bizonyos dolgok miatt, de ha bármelyik letörne, menne a maradék kilenc, lerágnám. Még gyerekként a körömrágás mellett kiköpött mása lehettem volna ennek a lánynak, igénytelen voltam, erősen depressziós, és nem reklámoztam fűnek-fának a miértjét, mert egyetlen morzsát elejtve mások engem kezdtek oltogatni.


Ennek dacára megértem, és igazad van, tényleg undorító, és tényleg tennie kellene, hogy legalább ennyire felhúzza magát. De nem miattatok vagy a társadalom miatt, hanem saját magáért. Neki ciki, hogy ilyen, nektek meg rossz, hogy szagoljátok. Nézni nem muszály, el lehet fordulni csinálni a saját dolgotokat.


Mivel táncolni fog, kell ruhát szereznie, és akkor már lehet, hogy rá sem ismersz, úgy kikupálják arra a napra. De lehet, hogy akkor sem mos hajat és nem fürdik meg. Vagy az osztályfőnöknek szólsz, hogy nem fogsz vele táncolni, vagy vele beszéled meg, hogy zavar az igénytelensége, és akkor lehet legközelebbi alkalmakkor már azért fogja lehajtani a fejét egy ideig, mert ennyi ideig így csinált. De ha a beszélgetés eléri nála, hogy fürödjön meg, hosszútáv neki is kedveznél, mert neki is jó, ha nem nézik le ezért (is).

2023. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
81%

Azért ne vegyünk mindent kézpénznek, amit egy ilyen korú kamasz mond, aki ráadásul utálja is a táncpartnerét.


Lehet, hogy a nem mos sose hajat = 1x bejött zsírosabb hajjal, és azóta így hívjuk


büdös = nem a legújabb legdrágább parfümöt használja


ronda = mindenki aki nem jön be általában egy ilyen korú gyereknek


A körömrágás gondolom valid :D

2023. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon menő a bullingolt lány mellé állni, én is sajnálom persze, viszont rákényszeríteni valakit, hogy táncoljon valakivel, aki bármilyen okból nagyon nem szimpatikus neki, szintén nem fair, hiszen ez a nap mindenkinek egyszer van az életében. Akkor is ezt mondtátok volna, ha a kérdező a lány jelleme miatt nem akart volna táncolni vele, vagy egy korábbi komolyabb konfliktus miatt? Vannak, akik számára az ápolatlanság annyira taszító, hogy szabályos rosszullétet okoz, ez még nem azt jelenti, hogy bántaná a lányt. Én is például sajnos undorodom az ápolatlan emberektől, ez nem azt jelenti, hogy ne sajnálnék mondjuk egy hajléktalant, vagy egy szegény, ápolatlan embert, de na. Én azt tanácsolom, hogy beszélj az osztályfőnökkel, legyél vele őszinte. Ha nem ért meg, erősködik, akkor kérd meg a szüleidet, hogy támogassanak. A lánytól kérj elnézést, mondd meg, hogy nem szeretnél vele táncolni, tovább magyarázkodni nem kell, ne bántsd meg szándékosan. Csak annyit mondj, hogy ez egy fontos nap a számodra, és nem őt képzelted el ideális partnerként.
2023. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!