Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy reagáltatok volna a...

Hogy reagáltatok volna a helyemben, vagy mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Ma ahogy jöttem vissza suliból, akkor az egyik fiú évfolyamtársam meg még pár idősebb lány álltak a járda mellett, és ahogy mentem, úgy a csávó elkezdett felém odibálni, hogy már megint örül a fejének meg ilyenek, miközben tök unott fejjel mentem, a többi meg hangosan röhögött ezen, meg ahogy elhaladtam mellettük, utánnam köpött a csávó. És továbbra is ordibáltak utánnam és nagyon befostam, de fogalmam sincs miért, mert már nagyon sokszor kerültem hasonló helyzetbe és eddig mindig kiálltam magamért de abban a pillanatban valahogy nem tudtam rá reagálni és csak továbbmentem. 16/l
2023. okt. 16. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jól tetted, bármit reagálsz, csak adod alá a lovat
2023. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel nincs mit kezdeni, ahogy az első is írta, mindegy mit reagáltál volna, inkább csak rontottál volna a helyzeteden. Amit tettél, az volt a leglogikusabb, sokszor az a legjobb, ha nem reagálsz.

Az ilyen emberek sajnálni kell, mert szellemileg és lelkileg annyira feldúltak, hogy csak így tudják kiadni magukból, ennek meg sajnos a maguk dolgával foglalkozó emberek lesznek az áldozatai, akik esetek többségében nem adtak okot az ilyen viselkedésre.

Kerüld el amennyire csak tudod.

Ha visszaszólsz, elkezdessz leállni veszekedni vele csak rosszabb lesz. Az ilyenek kiszámíthatatlanok.

2023. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg én is ezt csináltam volna, sokszor ez a legbölcsebb ilyenkor. Ez nem jelenti, hogy gyáva vagy és nem állsz ki magadért, de van mikor felesleges ilyenekkel vitázni vagy visszaszólni, mert úgysem segített volna. Szerinted ha kikéred magadnak, majd bocsánatot kérnek? Nem, csak folytatták volna. Ne süllyedj le a szintjükre, meg se halld, az a legjobb.
2023. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Irigyek a csajok kibeszélnek a pasi meg be van nekik csicskulva.

Nagyon sok a megkereseredett ember a gyk-n is.

2023. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Smárold le, és akkor nem kiabál :D
2023. okt. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!