Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire bunkó, ha osztálytárs...

Mennyire bunkó, ha osztálytársam így megszólt Balcsi strandon, hogy "Miért mutogatod tangában a valagadat"? Mit reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Lementünk többet a volt osztályból Balcsira. Álltunk sorban a vécénél és az egyik irigy p... benyögött nekem egy ilyet mindenki előtt... Úgy égett az arcom emiatt. Nem voltunk sosem barátok, de ellenségek sem. Egyik fiúhaverom jóba van vele nagyon és miatta jött.


Igen, tangát vettem fel, mivel manapság már nem annyira különös ez a dolog. Ettől még nem mutogatom magam... 19/n



2022. júl. 29. 18:15
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
88%

Tetszik vagy nem, a legtöbben még közönségesnek tartják a tangás bikinit. Lehet, jó a tested, meg jól mutat rajtad, de a lényegen nem változtat, a legtöbbek számára közönséges (hogy más jelzőt ne használjak).


Max annyit tehetsz, hogy te kommunikálod, te nem így gondolod... De azt ne várd, hogy ő egyetértsen veled; nem fog, mert jól érezhetően számára közönséges a bikinid.

2022. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
80%
Szóval ha közönségesnek talál, mert mutogatod a pitsád, akkor már irigy lesz? :D Aztak-rva.
2022. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
81%
Na és miért mutogatod?
2022. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha tangát vettél fel akkor ezt vállaltad. Igen, közönséges, és az emberek nagy részéből még mindig ellenérzést vált ki.
2022. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
83%
A többiek is ezt gondolták, csak nem mondták, mert a barátaid.
2022. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Mondjuk nagy fenekem van, de ettől még szerintem ez nem közönséges...
2022. júl. 29. 18:54
 7/47 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk szerintem a "valag" szó is elég közönséges, úgy látszik sokan még mindig képtelenek a hátsó fertály kulturált megnevezésére
2022. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
57%

Suttyó volt, nem csak bunkó. Nem mintha bármi köze lenne mit veszel fel, de maximum négyszemközt ha megmondja, hogy baja van vele, akkor az mégis más.


Ez a másik dolgába ilyen szintű belepofázáshoz a reality-knek nagyon nagy köze van, az emberek azt hiszik beleszólhatnak mások életébe, balhézni jó dolog.

2022. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
75%

'Mondjuk nagy fenekem van, de ettől még szerintem ez nem közönséges...'


A strand nem kifutó. Igazából az a kis anyag már nem oszt nem szoroz, akár mehetnél a nudista részre is, mert úgyis láttak kb mindent.


Én tökre vágom, hogy valaki büszke a fenekére, meg mutatni akarja a nőiességét, mert úgy érzi jól magát, de basszus. Akkor fogadd azt is el, hogy mivel konkrétan az egész pitsád kinn van, igenis megbámulnak és megszólnak.


A feneked egészét jó esetben a párod látja. Hát most már mindenki. Sőt, egy-két ember telefonján is biztos meg van.

2022. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom neki bomba alakja volt.
2022. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!