Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit reagáltatok volna a...

Ti mit reagáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma álltam egy hamburger-hot dogos pavilon előtt, szerettem volna kaját rendelni. Előttem állt egy nő a férjével meg 2 kisebb (elég neveletlen) gyerekkel. Eléggé szétszórva álltak úgyh. én a járda közepén álltam mert direkt nem akartam eléjük furakodni. A pavilon melletti kocsmából kijött az előttem várakozó nő nagyobbik fia (kb16-17 éves) a barátaival akik elállták az utat. Aztán mikor az előttem álló család megkapta a kaját, szólt a férj h nyugodtan menjek én kérni, mert a gyerekük a kis társaságával később érkezett. Én meglöszöntem és odamentem rendelni mire a pasi felesége elkezdett engem szidni h milyen kedves már a saját férje h a kis tini p*csát maga elé engedte miközben ők rohadtul nem is állták el az utat, aztán elkezdte szidni szépen a felmenőimet és amíg el nem mentem addig anyázott. Én nem szóltam semmit, úgy csináltam mintha süket lennék de utólag úgy felidegesítettem magam, hogy így reagáltam le a dolgokat. Szerintetek mit kellett volna mondanom? Vagy jól tettem h ráhagytam?
2014. máj. 16. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

"A férje engedett maga elé, ne rinyáljon már, 2 perc az életéből."

Szemforgatás, aztán nézheti a hátam. Ostoba liba az ilyen.

2014. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szépen rámosolyogtam volna, és élveztem volna a belőle áradó dühöt, szó nélkül. :] Persze én extrém módon tudom felfogni a stresszes helyzeteket, szóval ez egy durva kivétel amit én képviselek.
2014. máj. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen roh adékot jól ki kell osztani. Most, ha senki nem osztja ezeket ki, mindenki csak elfordul, akkor mit vár az ember?...
2014. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm, jó kérdés, néha vannak helyzetek, amikor egyszerűen nem úgy reagál az ember, ahogy egyébként elképzelné... Később meg is bánja, hogy tűrt és nem kezdett inkább valami "durvábbat" is csinálni.

De hidd el, szerintem így volt a jó, ahogy csináltad. Az ilyennek hiába szólsz ugyanis be, az csak olaj a tűzre. Nem kell vele foglalkozni és kész. Ha valaki így fejezi ki a nemtetszését, hogy elkezdi anyázni a másikat, akkor magáról állít ki bizonyítványt. Azzal, hogy Te csak elfordultál és hagytad, bebizonyítottad, hogy értelmesebb vagy annál, minthogy leállj vele handabandázni.

Én csak azt nem értem, hogy a férj miért nem védett meg Téged, hiszen ő engedett előre....

2014. máj. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ilyenek számára mindig az a legidegesítőbb, ha ráhagyod, vagy gyorsan lerendezed, és akkor muszáj magában duzzognia.
2014. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!