Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit adjak ajándékba?

Mit adjak ajándékba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a matek tanárnőm, és nem tudom, mit adjak neki születésnapjára. Elég fiatal, most végzett az egyetemen.Tudtok valami jó személyesebb ajándék ötletet?

nov. 14. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Semmit ne adj neki ajándékba! Nem a rokonod.
nov. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami apróságot. Igazából kerettől függ. Én anno virágot adtam az enyémnek (nő volt). De ha kicsit drágább dolgokban gondolkoznál akkor valami olyasmi ami megkönnyítheti a munkáját vagy valami olyan amit szeret. Gondolok itt pl ha szeret kávézni akkor egy általad összállított kávékapszulás ajándékcsomag pl. Vagy esetleg egy 2024-es határidő naptár.
nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez esetben nem illik semmi nagyobb vagy személyesebb dolgot adni.

Egy toll és szóbeli köszöntés bőven jelzi, hogy te kedveled és értékeled őt. Ennyi.

nov. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami megehető dolgot. Minden más megy a többi kacat közé, amit kap a másik 100 diákjától.
nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Baluba ***** válasza:
100%
Az én tanárom nagyon szerette a matekhoz kapcsolódó játékokat, ördöglakat, Rubik kocka, stb, így tőlem általában ilyet kapott év végén köszönetképp, illetve egy üveg bort a szüleimtől, amit persze szinten én adtam at.
nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!