Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha nekem pont egy olyan...

Ha nekem pont egy olyan valaki tetszett meg, akit tkp egyáltalán nem ismerek, akkor ez a szitu eleve halálra van ítélve vagy ez esetben mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Elég patthelyzetnek érzem.

nov. 29. 21:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Én mindenkit felruházok pozitív tulajdonságokkal, de csak akkor, ha van valami cuki a tulajdonában, ugyanakkor távolságot is tartok vele.
nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jött egy ilyen privát, hogy vegyem fel vele neten a kapcsolatot. Nem ciki valakit csak úgy bejelölni out of the blue, hogy nem tud rólam semmit, csak néha szokott látni?
nov. 29. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
De ciki! En kiakadnek a helyeben...
nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jaj! Ezt nehezen tudom értelmezni, hogy irónia-e.
nov. 29. 21:20
 5/12 anonim válasza:
Szerintem azt, hogy "megtetszett valaki" még nem kellene túl komolyan venni. Onnantól érdemes komolyan venni, ha már valamennyire meg is ismerted, érdekesnek találod a személyiségét és jól érzed magad a társaságában, és ez kölcsönös is. Onnantól a csábos külső csak hab a tortán.
nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Annyi interakciónk volt már, hogy kiderült, hogy udvarias. Ez mondjuk egy eset. Ezen kívül csak látni szoktam.
nov. 29. 21:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbálj közelebb kerülni hozzá. Megszólítani esetleg, úgy is kitűnik hogy vevő rá vagy nem!
nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem kamuprofilról teszed a bejelölést, akkor akár még jól is elsülhet.


De mi van, ha van valakije? És miért nem lenne jobb személyesen beszélni vele, aminek nagyobb eséllyel lenne pozitív kimenetele?

nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a saját aktív profilomról jelölném be, ha bejelölném. Pont ezért nincs merszem személyesen, mert nem tudom, hogy van-e valakije. Meg szerintem elég bátorságom se lenne leszólítani, alkalom sincs úgy, mert mindig futólag látom, ahogy megy A-ból B-be.
nov. 29. 21:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Az esetek nagy reszeben ugy zajlik a dolog, hogy megtetszik valaki akit nemismersz... aztan megismered. Szemelyesen jobb lenne de en mar tobbszor szedtem fel fbrol is tok ismeretlen csajt csak ugy bejeloltem, rairtam.
nov. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!