Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért tetszenek meg mindig az...

Miért tetszenek meg mindig az engem bántó, vagy legalábbis velem flegmán viselkedő diákok, tanárok?

Figyelt kérdés

Kortól függetlenül ez megy már olyan harmadikos korom óta. Nemtől függetlenül kb. hetedik óta.


Ezek az emberek szinte kivétel nélkül csak szexuális vágyakat keltenek bennem.


Ebben ami érdekes, hogy bár imádom a szexszel kapcsolatos dolgokat, mint témákat, nem vagyok nagyon szexorientált ember. Tulajdonképp az se érdekelne, ha szüzen halnék meg, ezek a személyek viszont rendkívül intenzíven hatnak rám ilyen téren.


Nagyon zavar ez a tulajdonságom, mert egyszerűen szánalmas. Ennek ellenére nem tudok rájönni se az okára, se arra, hogy irtsam ki magamból.


Ti mit szóltok ehhez, mit tanácsolnátok?



dec. 7. 16:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne csináljatok viccet a kérdésből pls
dec. 7. 16:38
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Valamilyen BDSM-es fétisre utalhat.
dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyfajta mazochizmus ez is
dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Éretlenség.

Esetleg nem a gyakori hű népénél kéne érdeklődni hanem egy erre szakosodott embernél aki ért is hozzá.

dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

"Miért tetszenek..."


Szerinted erre valaki meg fogja neked adni a választ?

dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Hasznosak!


1-es, es 2-es, igazából van logika abban amit mondtok. Egyátalán nem kizárt, hogy igazatok van! A családomban amúgy is sok mazochista ember van, szóval lehetséges hogy én is örököltem.


4-es, nem hinném, hogy ez éretlenség. Szimplán van valami, ami ezt az effektet okozza az agyamban, es én szeretnék rájönni, mi az. Azért itt kérdezősködök, mert tudom hogy másnak is van ilyen problémája. Az efféle emberek talán tudnak nekem valami hasznosat mondani. Szakemberhez jelenleg nem fordulhatok. Nincs mindenkinek olyan jó háttere, hogy kiskorú létére pszichológushoz járjon.


5-ös, nyilván senki nem tudja a valódi okot, csak én jöhetek rá, de ebben a válaszok sokat segítenek.

dec. 10. 08:28
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

"hogy kiskorú létére pszichológushoz járjon."

Ingyenes iskola Pszichológus?

dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, orulok, hogy neked olyanod is van lmao nekem nincs. Csak egy kattos vedono akinek abszolut semmi vegzettsege nincs
dec. 10. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nincs iskola pszichológus a közelben, csak fizetős...? Azt hittem, mindegyik iskolában van, kellene lennie.
dec. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!