Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire jellemző, hogy a...

Mennyire jellemző, hogy a tanárok utánatok küldenek mást az osztályból?

Figyelt kérdés

Nem volt dolgozat, meg igazából semmi fontos, egyik érettségi tételt néztük át, amiből mar amúgy volt számonkérés. Órán kellett kimennem a mosdóba, ki is engedett a tanárnő. Eltelt 3-4 perc kb. és hallom hogy az egyik lány osztálytársam bejött és engem szólít (bent voltam a fülkében).


Elég kellemetlennek éreztem (volt más lány is bent közben). Miért volt erre szükség? Nem szoktam lógni, se dohányozni.



dec. 12. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is szokása a tanároknak, de inkább a fiúk után szoktak küldeni, azt is csak akkor, ha 10 percnél tovább maradnak.

Meg max ha valaki rosszul van és utánaküldenek valakit, hogy nézze meg jól van-e, de még arra is volt példa, hogy a tanár ment egyesek után személyesen, mert 15 perce kérezzett ki, aztán kiderült, hogy a folyósón kávézott az automata mellett :D

dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoktál lógni, azért is utánad küldhették az osztálytársadat, hogy nem vagy-e rosszul, órán az ő felelőssége, ha történik veletek valami. Ne vedd rossz néven. Ha meg rosszul lennél, és nem küldene oda senkit, és csak szünetben találnának rád, az lenne a baj, hogy miért nem volt gyanús neki, ha túl sokáig vagy távol.
dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
A legszarabb. Csak akkor kéretőztem ki óra közben, ha épp ment a hasam (még nem tudtam, hogy laktózérzékeny vagyok). És mikor épp próbáltam halkan fosni, mert a mellettem lévő füllkében volt egy idegen, és közben szólítgat a nevemen egy embeer, akit utánam küldtek, mert 3 percen keresztül kinn volam... És még kellene fosnom egy sort, még a fele sincs kinn, de hogy mondod ezt meg az osztálytársadnak, akit utánad küldtek. Én inkább visszamente vele, aztán újból már nem kéretzkedtem ki, csak kimentem.
dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Órán az én időmben sosem kéredzkedett ki senki, arra van a szünet.
dec. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

De a gyerek mondta, hogy a tanár küldte utánad? Nem csak a gyerek szeretett volna valamit és utánad ment? Általában a tanár mondani is szokta annak, akit a gyerek után küld, hogy pl "nézz rá kérlek, hogy minden rendben van-e", szóval a gyerek aki utánad ment még azt is meg tudná mondani, hogy milyen szöveggel küldte ki. Nem mondott semmit?


Lehet úgy vette le a tanárnő az arcodból, hogy valami nincs rendben.

Lehet kicsit sápadtabb voltál vagy valamit látott rajtad és úgy látta, nem vagy jól.

Általánosban már volt, hogy betegnek hittek engem, mert sápadtabb voltam a kelleténél.

Plusz ráadásul tényleg a tanár felelőssége, ha veled valami kint történik.

Azért az sem jó, hogy ájultan fekszel 20 percig mire rád találnak, annak ellenére, hogy a tanár esetleg látta is rajtad, hogy nem vagy jól.

dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De, mondta egyből, miután megszólított, hogy xy tanárnő kiküldött, hogy nézzem meg mi van veled.
dec. 15. 09:14
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem volt semmi különösebb gondom, nem voltam elsápadva, csak wc-re kellett mennem.
dec. 15. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!