Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg az osztálytársam...

Tényleg az osztálytársam törölget az ismerősei közül, vagy ez valamilyen hiba?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel igazából nem szoktam beszélgetni, de pár éve megkeresett és kért egy kis segítséget, én megcsináltam neki, foglalkoztam vele 1-2 órát. nagyon megköszönte, ígérgette, hogy majd valahogy meghálája, persze én nem vártam semmit cserébe, ezen kívül beszéltünk pár mondatot, hogy kivel mi újság. Aztán fél évvel később boldog karácsonyt kívánt én pedig viszont. Nem sokkal ezután pedig már nem voltunk ismerősök. Nem tudtam hova tenni a dolgot, mert ugye előtte pár hónappal még boldog karácsonyt kívánt :D szóval arra gyanakodtam, hogy valami FB hiba lehetett, úgyhogy visszajelöltem. El is fogadta a kérelmemet, újból ismerősök lettünk egy pár hónapig, de később ismét nem voltunk ismerősök.


Anyum mondta, hogy neki is szokott ilyen lenni, hogy eltűnnek ismerősei, de szerintem ők törölnek minket, nem? Ti tudtok ilyen FB hibáról?



dec. 23. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéltek, akkor miért akarsz az ismerőse lenni? Én rosszul vagyok, h boldog-boldogtalan jelöl faceen, akivel soha a büdös életbe 2 mondatot nem szoktunk beszélni.
dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Lehet, hogy van valami ilyen bug, mert a tesóm meg a párja nyáron kb egy hónapig nem látták egymást az ismerőseik között. Be akarták jelölni egymást a nyaralós posztjaikon, de nem lehetett, mert egyszerűen nem hozta fel őket a Face.


De simán lehet, h letörölt, mert nem vagytok közeli kapcsolatban. Engem törölt pl az a srác, akivel egyetem elején ismerkedtem, meg megmutattam neki a várost, stb, de utána elsikkadt a dolog és nem beszéltünk évekig, aztán láttam, hogy már törölt. De pl én is szoktam x évente törölni azokat, akikkel már nem tartom a kapcsolatot, mert minek.

dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Minek jelölgeted, ha láthatóan nem akar az ismerősöd lenni? Ez nem hiba, hanem ő töröl, mert nem akarja, hogy posztjait sasold, meg beszélgetni sem akar.

Már nem vagyok fent a facebookon - többek között pont az ilyenek miatt, mint te - de nem értem miért kell mindenkit bejelölgetni, csak azért, mert mondjuk osztálytársad, vagy néha beszéltek pár szót. Normális ember egy ilyen oldalon azokat tartja az ismerősi körében, akikkel szeretné megosztani azt, amit oda kiír meg posztol. Nem biztos, hogy ebbe beletartozik mindenki, akit valaha látott.

dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt ilyen egy időben (lehet ma is van, csak ma már nem figyelem), random tűntek el ismerőseim. Először én is azt hittem hogy ők töröltek, de miután bejelöltem őket újra és kb. 30 másodpercen belül visszaigazoltak, úgy vélem inkább a FB törölt ki minket egymás ismerősei közül.
dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Az a gond, hogy erre ő tudná megadni a választ, viszont nem ajánlatos rákérdezni.

Én voltam a 2 oldalon. Töröltem is, töröltek is.

Egyszer emlékszem egy ismerősöm letörölt és nem értettem, hiszen beszéltünk is. Szóval azt hittem, megsértettem. Írtam neki egy udvarias üzenetet, hogy mi volt a törlés oka és a válasza tök normális volt, de eléggé szíven ütött. Inkább jobb ezt úgy felfogni, hogy letörölt és kész, nem kell a miértje.

dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én minden ismerősömet törlöm, akivel az elmúlt egy évben nem beszéltem. Mi a francnak legyenek ott? Hogy elmondhassam, úúú, van 400 ismerősöm?


Ezek közül beszélek 3-mal rendszeresen kb :D

jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!