Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyűlölnek az osztálytársaim,...

Gyűlölnek az osztálytársaim, valaki?

Figyelt kérdés
Szóval második évemet töltöm ebben a gimiben. Eddig azt hittem hogy csak nem vagyok népszerű, mostmár kiderült hogy utálnak is. Rendszeresen utolsónak választanak a kidobósban, ha csoportmunkában velem vannak akkor fujjognak, meg volt hogy hallottam beszélgetéseket hogy mennyire gyűlölnek. Nem is értem miért, általánosban tök népszerű voltam, itt me még csak esélyt se adtak. Mostmár alvászavaros vagyok, depressziós, a jegyeimre is ráment ez, minden egyéb. Egyébként abszolút extrovertált vagyok. Meg a suli is tök klassz, közel van, sok porgram, a tanárok is okésak, van sok szakkör, táborok, rengeteg külföldi út egész olcsón. De az osztálynak ezt el kellett rontania! Bemegyek az osztályterembe, gyomorgörcs, megvető pillantások. Nem értem mit csinálhattam rosszul? Menjek át máshova? És ott jobb? Légyszi valaki segítsen!!

jan. 9. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nezd meg többször, le van forditva.

Mobbing kezelése


A bántalmazokat nem dicseri senki azert bantalmazok. Kisebbségi komplexek.

jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ja a link

[link]

jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Szia, igaz en mar idösebb vagyok töled, de teljesen aterzem amit irtal. Ugyan ez volt anno velem is. Mindig utolsonak valasztottak, vagy ha parban kellett valamit csinalni, senki nem akart velem lenni. Budapestre jartam iskolaba, egy Pest megyei varosbol, es leneztek, mert "videki " vagyok.

Azota egyikkel se tartom a kapcsolatot. Egyaltalan nem hianyoznak...


Probalj beszelni a szüleiddel, tesoddal mond el mit erzel, esetleg az osztalyfönökkel is, ha ugy erzed akkor pedig az iskolaigazgatoval is. Mond el azt,amit ide leirtal. Ha ugy erzed nem fog valtozni a helyzet, es minden nap gyomorgörcsel mesz be, akkor a következö evtöl (szeptembertöl) valts iskolat.

jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Párhuzamos osztály esetleg?
jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen sokszor iskola , vagy ami egyszerűbb osztályváltás sokat segít. Nálunk egyik gyereknél kellett, mondjuk őt az osztályfőnöke utálta pikkelt rá.Apa Igazgatóval lebeszélte, hogy osztályt vált mert itt problémái vannak, mondta, ha ott se megy suliból is elviszi.Igazgató megigérte, segített, új osztályban minden rendben volt, az osztályfőnöke nem akarta engedni, de addigra már le volt beszélve.Néha a drasztikus megoldás segít, akik csinálják lehet , meg Tanárok akik elnézik, mellénéznek (nem hiszem nem veszik észre) elgondolkozhatnak kicsit.
ápr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!