Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt ilyen bántás a sulidban?

Volt ilyen bántás a sulidban?

Figyelt kérdés
Az osztályodban vagy sulidban megtörtént már olyan, hogy a másik haját húzva verekedtek és olyan erővel, hogy kitépett sok hajat? Hogy történt?
jan. 26. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
két osztálytársnőm összeverekedett egyszer olyan 7-esek lehettünk és egyből elkezdték egymás haját tépni meg karmolni egymást véresre és rúgdosni, de a 8 év alatt sosem volt lány lány között konfliktus így elég érdekes volt nézni ahogy a szünet végén az osztályteremben összeverekedtek mert összevitáztak durván
jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Uff, nem. Én szerencsére mindig értelmes közegben voltam.
jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem, mert én olyan suliba jártam, ahol embereket tanítottak. :D
jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Igen. 3 lány összevitázott valami pasi ügyön, de csak 2 ment össze. Reggel egyik a másikat megvárta a portánál, ahogy lépett be az ajtón nekiment a másiknak. Ököllel gyomrosokat adott neki, rúgta, a másik pedig a haját kapta el. Nagyon csúnyán megtépte, 2 férfi tanár sem bírta őket szédszedni, már húzták el egymástól őket, de ezt úgy képzeld el hogy a lábaik már a levegőben voltak (mivel úgy próbálkoztak szétválasztani őket) de így sem sikerült annyira kapaszkodtak egymásba. Végül sikerült nekik az igazgatóúr segítségével és mikor már jó távol voltak egymástól a lányok, aki tépte a másikat, az 1 tincs hajat az egyik tanárúr kezébe, 2 tincs hajat a másik tanárúr kezébe nyomott.🤣 Ott voltam az elsősorban akik ezt látták, tavaly.
jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
4es válaszoló vagyok, a félreértések elkerülése végett mind a 2 MAGYAR lány volt:)
jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Én nagyon introvert vagyok és voltam anno suliban is, sose voltam agresszív, meg semmi, de amikor tizedszerre simogatta meg a bal fülemet a Gergely, elgurult a gyógyszerem. Konkrétan csak arra emlékszek, hogy a tornatanár szed le a gyerekről, eltörtem az orrát, meg hát ott ütöttem, ahol értem, emlékszem, hogy az öklöm véres volt. Persze az igazgató(az apja) nagy hűhót csinált volna a dologból, de millió egy ember látta, ki provokált kit és végül az lett, hogy nem engem tanácsoltak el, hanem a másikat, akinek volt a rovásán bőven.
jan. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

6, ha ez vicc, ne szórakozz ilyennel ezen az oldalon, amit kiskorúak és befolyásolható fiatalfelnőttek is olvasnak!!!

Ha nem, akkor remélem ahhoz, hogy normálisan kezelhesd a dühödet, kaptál klinikai szaksegítséget és nem mint időzített bomba jársz-kelsz az emberek között!!!

jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előzményt nem tudok, "csak" annyit láttam, hogy az egyik lány osztálytársam, és egy másik, évfolyamtárs lány a suli folyosóján szócsatába keveredik, majd a következő pillanatban már egymás haját tépik. Szerencsére ritka volt nálunk az ilyen, illetve a tanárok is hamar szét tudták őket szedni.
jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
7#, a hatos vagyok. A 32 évem alatt csak ekkor az egyszer verekedtem, mert a rohadék 7 éven keresztül csúfolt és zaklatott, mert az apja mindig szemet hunyt felette igazgató lévén, majd egy alkalommal visszakapta amit érdemelt, de ja én vagyok a klinikai agresszív állat. Neked is sok eszed lehet.
jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akor sem való a hatos hozzászólás ide :) GYEREKEK IS OLVASSÁK AZ OLDALT!!!
jan. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!