Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megundorodtam a sulitól mert...

Megundorodtam a sulitól mert már nagyon régota járok és nem érdekel. De a szüleim nem engednek el dolgozni mert azt hiszik nem tudnék a melóba teljesíteni. Mit tegyek, elegem van?!

Figyelt kérdés
Már van 1 szakmám, most estire járok és borzasztó, utálom. Nem szeretek sokat ülni, este még rosszabb mint a nappali suli volt. 19L

jan. 28. 09:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem dolgozni, felvennének mert van szakmám de anyám nem enged el 8 órásba, nem bírom már. Mikor jártam gyakszára dolgoztam fél évig és azt imádtam, sulit sose bírtam.
jan. 28. 09:41
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyám annyira makacs hogy nem tudnám rávenni hogy dolgozhassak.
jan. 28. 09:42
 3/5 A kérdező kommentje:
apám se engedi mert mindenbe anyámra hallgat.
jan. 28. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Nagykorú vagy, elköltözhetsz az engedélyük nélkül.

Esetleg esti mellett kezdj dolgozni, nem kell szülői engedély hozzá.

jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Önállósodj. Mármint van egy szakmád, keresel egy munkát, felvesznek, elköltözöl, aztán azt csinálsz amit akarsz.


Másik oldalról, ez valami okj szintű bohóckodás lehet. Az meg az élet problémáihoz képest gyerekjáték. Végigseggeled azt a pár hónapot még, aztán kész. Mész a magad útjára, lásd előző bekezdés

jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!