Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy megundorodom a...

Normális, hogy megundorodom a lányoktól?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiányos vagyok, de annyira, hogy már gondolni sem tudok úgy egy lányra, hogy ne éreznék szégyent... úgysem tudna szeretni egyikük sem, mert mindegyik lány találhatna nálam jobbat.

Ezek a gondolatokat annyira károsak, hogy kezdek lassan testileg undorodni a lányoktól.

Tehát, ha egy átlagos srác meglát egy lányt, akkor arra gondol, hogy mi mindent tehetne vele az ágyban. Én arra gondolok, hogy mások mit tehettek már vele/mit fognak tenni vele (amit egyébként én úgysem tudnék űberelni) és ettől elfog a hányinger.

Mit csináljak?

17/F


2017. aug. 24. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Menj pszichológushoz vagy kineziológushoz. Ez nem normális dolog.

Mi váltotta ezt ki belőled?

2017. aug. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted minek a hatására alakult ki ez benned? Milyen gyerekkorod volt?
2017. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%

Mindenkinék van jobb. De te is egy nagyon szép ember vagy, felsőbb rétegekből, kinek nem csak punci számít. Milliók örvendeznének ha szerelmükként gondolhatnánának rád.


Csak magadhoz hasonlísd magad, máshoz ne.


Kezdj gondolkodásba s változtasd hozzáállásod valóságba. Végtelen sikert, barátom.

2017. aug. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
Rettenetesen szar így élni, nem értem, miért nem kezdesz ezzel valamit (pszichológus, szakirodalom a témában, önfejlesztés, célok és sikerélmények gyűjtése, akármi).. Nekem és rengeteg más embernek sikerült kigyógyulni belőle, kitartás kérdése az egész. Persze a te dolgod, szenvedhetsz is az elkövetkezendő 50 évben, ha az kényelmesebb számodra.
2017. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Szóval szerinted egy fiú, ha meglát egy szép lányt, rögtön arra gondol, mit csinálna vele az ágyban? Merem remélni, hogy ez azért csúnya általánosítás. Lehet, ha nem használati tárgynak tekintenéd a lányokat, akkor nagyobb sikered lenne...
2017. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Szia. Van egy ősi taoista meditáció, amivel a nőtlen szerzetesek egyenlítették ki a yin-yang energiájukat. Ez sok mindenben segít neked, hogy ne fordulj be.

Az első dolog, az hogy édesanyád után is úgy érzel. A másik dolog, hogy magad iránt is.

Fontos, hogy megértsd, nem a nőktől undorodsz, hanem magadtól. A szégyennel szembe kell szálnod, bénító démon a szégyen démona. Gondolon anyád inkább megszégyenített, mint szeretett.

Ha a szexuális ösztönöd nem teszed rendbe, akkor olyanná válsz, mint egy szunnyadó vulkán.

Meditáció a koronacsakrád, és az illető (lehetőleg ne prosti)- vaginája. A szégyen démona is elhagy, nm véletlen kerülték a nőket a szerzetesek.

Tehát belégzés, elképzeled felcsúszik egész tested a vaginába, kilégzéskor szétterjedsz szellemileg. A folyamat során a szégyen hamar alábhagy, mert a szexuális ösztön ezerszer erősebb, meglett férfiak csicskulnak be a nőnek, hogy oda űrítsenek.

A medit során megváltozik a kisugárzásod, egy kétlábon járó fsz leszel, a nők nyála csorogni fog.

A másik medit. Komolyabb, mert a születéssel kapcsolatos. Belégzés elképzeled fejjel kitolódsz az illető vginájából, ha begerjedsz nem gond. Belégzésnél ...már nm tudom.

Ezek a meditációk sok belső folyamatot indítanak el, nem tárgyak lesznek a nők, nagyon tudsz majd a sziveddel kapcsolódni hozzájuk, bárkihez, rondához is, ez már akkor nem szempont.

Ha szívvel kapcsolódsz, akkor élsz igazán, nem akkor, amikor "csak" a frkaddal.

R9viden ennyi.

2017. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Manapság ez természetes, és nem a te hibád hanem a csitriké akik játszadoznak a férfiak érzéseivel és mindenért a férfit veszik elő hogy ő a hibás. Ha van eszed, ne foglalkozz velük, nem ér annyit hogy miattuk magadat okold
2017. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Így jártál, az önsajnálattal meg ilyen szarságokkal nem lesz soha csajod.

Bár nem baj, legalább megkíméled őket a beteges gondolkodásoddal és ok nélküli féltékenykedéseddel :)

2017. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindig mondogatták, amikor fiatalabb voltam, hogy ne legyek önbizalomhiányos, a magabiztosság fontos, ha nem vagy az, akkor problémásan kihathat a kapcsolataidra, így ne csodálkozz.

#7 nem igaz, hogy mások miatt önbizalomhiányos, sok ember alapból az, én is az voltam egész kiskoromban, nem kellett kapcsolatokon keresztül essek ehhez.

Nem tudom, hogy segíts ezen, de szerintem rossz elképzelésed van a kapcsolatokról.

A nők(/férfiak) nem mindig futnak a jobb után, csak akkor váltanak le ha szőrnyű vagy és elviselhetetlen, amiatt hogy túlzottan negatív vagy. A nők szeretnek ragaszkodni, ennek ellenére vannak olyan emberek, akikhez egyszerűen nem lehet. A párkapcsolat nem verseny, de senki sem akar egy negativizáló bunkót maga mellé.

Lényegében érdemes lenne azzal foglalkoznod, hogy te mint személy milyen is vagy, és nem azzal, hogy mások milyenek. Ne azzal foglalkozz, hogy mások jobbak-e, hanem azzal, hogy te elég jó vagy-e. Ha elég jó vagy valakinek, akkor nem lesz oka jobbak után nézni, de ha problémás vagy, akkor igen.

Tedd fel úgy a kérdést magadnak: Normális lenne-e, ha lányok undorodnának tőled úgyan ezek az okok miatt? A lányok is emberek, te is ember vagy, neked is talán voltak kapcsolataid. Neked hogy esne, ha valaki az orrodra bökné, hogy zavarja, hogy előtte más lánnyal is voltál és emiatt undorítónak tart. Nézd egy kicsit a magad szemszögéből ezt a helyzetet, és megérted, hogy mennyi értelme van ezen filózni...

2017. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!