Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ebben a helyzetben...

Mit tegyek ebben a helyzetben szerintetek? Kérjem ki magam órán?

Figyelt kérdés

Sajnos négy napja nem tudok nagyvécézni, ma reggel megittam egy kefírt hátha segít alapon, és úgy érzem kellene is mennem.


Viszont nem tudom hogy érdemes, mert ma 8 órám van tehát vagy szünetben vagy óráról kimenve tudnék. Hazamenni emiatt nem szeretnék. Csak félek ha órán mennék és nem érek vissza 1-2 perc alatt a tanár utanam küldene valakit. Szünetben meg mindig nagy a tömeg sajnos. Nem tudom melyik a jobb... Esetleg tesiöltözőbe tudnék még, mert ott is van wc, de az csak hatodik óra.


Nem tudom tényleg. Melyik a legjobb megoldas szerintetek?


18/l



febr. 21. 08:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell, akkor kéretőzz ki. Nyilván tudni fogják, hogy wc-re kell menned és nem fognak utánad menni.
febr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tengermél tiszteletem annak a lánynak, aki osztálytársam volt középiskolában, és mikor nem akarták kiengedni, mikor feltette a kezét, hogy szeretne mosdóba menni, akkor szó szerint azt mondta, hogy "most jött meg, át fogok ázni, és kell fektetnem egy hatalmas kábelt". A tanár szégyellte ezt utána, nem ő.
febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!