Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha hiányoztok hogy kérdeztek...

Ha hiányoztok hogy kérdeztek rá az anyagra, meddig jutottunk el vagy meddig jutottatok el? Vagy teljesen mindegy?

Figyelt kérdés

Nyilván akkor, ha maga az anyag fent van valahol csak nincs órákra lebontva.


(Igen, a lehető legjelentéktelenebb dolgokra is képes vagyok rástresszelni...)



febr. 28. 09:23
A kérdező szavazást indított:
Meddig jutottatok el (tárgy neve)-ből ?
Meddig jutottunk el (tárgy neve)-ből?
Teljesen mindegy melyik.
Más, leírom hozzászólásban:
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

"El tudnád küldeni a mai XY jegyzeted?"


Nem azt kérdezem, hogy meddig jutottak, hanem, hogy mit kell pótolnom.

febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy, de ha nagyon választani kell, akkor "jutottatok", mert te nem tudtál velük együtt haladni
febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Tök mindegy, de én a küldd el a matek órai anyagot és a leckét! formulát használnám.
febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Jézus Isten...
febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Autista vagyok (meg szociális fóbiám is van), a kommunikáció nehézséget okoz.
febr. 29. 07:51
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
#4 Urizsten, valaki nem neurotipikus, és segítséget mert kérni egy egyszerű kérdésben, ami neked könnyű, neki viszont már nehezebb! Gyorsan rúgjunk bele, azzal aztán tényleg mindenki jól jár! Ügyes vagy, jár a keksz
febr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Nekem a"meddig jutottunk el" azt jelenti, hogy nem tudod, hol tart a tanár az anyagban, a "meddig jutottatok e" pedig azt, hogy a tanuló az anyagból mennyit sajátított el.
febr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ja, most látom, hogy nem a tanár mondja az anyagot, akkor azt kérdezd, hogy ti mennyit tudtatok abszolválni X anyagból.
febr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szia XY! Le tudnád írni vagy be tudnád fotózni, hogy mit vettetek a mai órán, és melyik feladatot kell megcsinálni? Köszi szépen!"


Valahogy így kb.

márc. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!