Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehetne neki szólni?

Hogyan lehetne neki szólni?

Figyelt kérdés
Az egyik lány osztálytársamnak nagyon büdös a lába, a közelében csak a talpszagot lehet érezni. Tesióra után és nyári napokon még rosszabb a helyzet. Hogyan lehetne illedelmesen, nem megbántva őt, közölni vele, hogy zavar minket az állandó lábszag?

márc. 10. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Anonim formában írj rá, h figyeljen oda a higiéniára.
márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Amikor nálunk volt egy ilyen srác az osztályban, mi osztályfőnöki órán szót kértünk, és mondtuk hogy nem szeretnénk senkit megbántani vagy nevén nevezni, és ezzel megalázni, ezért kollektívan megkérünk mindenkit hogy figyeljen oda és fordítson több figyelmet a személyes higiéniára
márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
#2 ezzel az a baj, h aki büdös, az nem feltétlenül tudja magáról, tehát nem veszi magára a felkérést.
márc. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
#3-asnak igaza van. Nekem is volt olyan osztálytársam, aki büdös volt, évekig. Volt róla szó olyan formában mint ahogy a kettes válaszoló írta, de az osztálytársam sosem változtatott, ő valószínűleg ő nem vette észre, hogy mindig büdös. Igazából talán ha van egy jó barátnője annak a lánynak az osztályból, akkor őt lehetne megkérni, hogy szóljon neki. Mármint, engem nem zavarna, ha egy barátnőm privátban elmondana ilyesmit, inkább ő, mint valaki random.
márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Lehet celravezeto lenne inkabb a tanarnak jelezni a szulo fele tapintatosan. Majd az anyuka megoldja.
márc. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Nyári napokon? Nyáron nincs szünet?


Ez megint valami büdös talp csiki fétises kérdés?

márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 felvidéki vagyok, és nálunk június 30-ig tart a tanév
márc. 10. 15:31
 8/13 anonim ***** válasza:
#6 nálunk is június közepéig van tanítás, de nem tudom ennek mi köze az egészhez. Azt írja nyári napokon még rosszabb, nem azt, h csak akkor. Munkatársam lába olyan büdös, h cipő van a lábán, akkor is érzed. Télen is. Mindig. Aki igénytelen, az mindig büdös nem csak nyáron.
márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Akkor bocsi csak van egy büdös talp fétises felhasználó, aki már random kérdések alá írja be, hogy büdöstalp csiki, mindegy, hogy egyeltalán nem is vág a témába meg folyamatosan a büdös talpakról és a csikizésről kérdez, azt hittem ő az...
márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
#9 jaja engem pm-ben talált meg, h küldjek a talpamról neki képet xD
márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!