Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindenkit fojtogatnak az...

Mindenkit fojtogatnak az osztályban, nagyon félek bemenni, ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Rettegek bemenni, 9.-es vagyok, közepes tanuló, csendes gyerek. Fiú vagyok, és eléggé gyakoriak a verekedések abban a suliban. Az új "trend" hogy random odamennek valakihez és fojtogatják, de annyira hogy levegőt nem kapsz, elsőnek még nem tűnt annyira komolynak, de múltkor az egyik gyereket annyira fojtogatták többen, és többször is hogy rosszul volt már. Engem is fojtogatni akarnak, de mindig azzal próbálok védekezni hogy nehezen veszem a levegőt meg ilyenek. Rettegek bemenni, nem merek visszaütni. Kickboxra járok, de hiába, mert vékony testalkatom van. Ezzel mit lehet kezdeni? Valaki segítsen légyszíves!

márc. 15. 19:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%
Az első alkalom után szólni kellett volna a tanároknak, akik leállítják. Nem kell megvárni, míg valakiért a mentőknek kell kijönni. A probléma ezután sem fogja magát megoldani, így nincs értelme azt várni, hogy majd megunják (vagy találnak még jobbat). Tanár, igazgató, akár a rendőrség is ott van, ha már fizikai bántalmazás történik.
márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
17%
16+ évesen még csak 9-es vagy? Wow.
márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Jó a kick-box, de nem azzal kell kezdeni, mivel normálisan ott nem tanulsz meg ütni sem védekezni csak sima box edzésen. Aztán ha tudsz jól ütni, úgy ahogy kell, akkor sokkal magabiztosabban tudod majd keverni az ütést olyan kick-box elemekkel, ami valóban hasznos. Pl köríves combra vagy egyenes rúgás hasra(felesleges bonyolítani). Attól, hogy vékony vagy még lehetsz erős, de ahhoz edzened kell folyamatosan, meg próbálj többet enni mindennap. Az öklök és a csuklók edzésére is figyelj. Inkább ne arcra, hanem felső testre üss. Nem fog annyira látszani mint ha beverted volna a képét, de ugyan úgy hatásos.
márc. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

2, én is az voltam, mert évet ismételtem.


De ha nem is ismétel valaki évet,

ha visszatartják az oviban egy évig akkor 9.-ben szeptemberben 15 éves lesz és tanév közben betölti a 16-ot.


Simán lehet, hogy a kérdező 15 évesen ment kilencedikbe és szeptember és március között valahol betöltötte a 16-ot.

márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
A szeretet ereje mindent legyőz.. 🤗🤗🤗
márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, az a gond, hogy ennek a leállításáért nem tudsz sokat tenni. Ha egy csapat gimis valami baromságot a fejébe vesz, akkor beszélhet velük a szülő, az igazgató, a tanár, csinálják tovább, amíg el nem unják.


Az önvédelmet azért nem ajánlom, mert minél jobban ellenkezel, annál jobban rád szállnak. Ha látják, hogy nem úgy reagálsz, ahogy egy átlagos tanuló, hanem visszaütsz, kiabálsz, stb, az csak felizgatja őket.


Lehet rossz tanácsot adok, de én odamennék ezekhez és magam kérném, hogy engem ne hagyjanak ki a buliból. Pont így, hogy nem elkapnak valakit, annyira nem is lesz nekik vicces és nem fognak téged "támadni".

márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

Régen voltam sulis, de én ilyenkor az illetőt mindig orrba vertem, felrúgtam vagy valamely testrészét úgy megbikáztam hogy rendszerint intő lett belőle, de utána nem is nyúltak hozzám!


Ha mulya vagy, életed végéig csesztetni fognak!

Valamikor oda kell állni és megmutatni hogy "KI AZ ÚR A HÁZBAN!"


jelszó: "Ne hagyd magad!"

márc. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
32%

A mi sulink olyan volt mint egy börtön! Minden napra volt valami balhé és le kellett bokszolni valakivel! Ha nem suli alatt, akkor suli után!

Sokat tanult ott az ember! Én se voltam az erőszak híve, de amikor bedurvultam annak mindig sírás lett a vége! Szokták mondani hogy ne húzogasd az oroszlán bajszát! 😉

márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%

3. Kis kézi súlyzókkal növelheted az ütőerőt, gyorsaságot, állóképességet.

Igen, ez is olyan mint a gitározás. Ha nem gyakorolsz elsatnyul a képességed. Már nem úgy fogod a "húrokat".

márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
6. Ja, persze! Az ördögkatlanban👹! Álmodban! 😂
márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!