Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindenkit fojtogatnak az...

Mindenkit fojtogatnak az osztályban, nagyon félek bemenni, ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Rettegek bemenni, 9.-es vagyok, közepes tanuló, csendes gyerek. Fiú vagyok, és eléggé gyakoriak a verekedések abban a suliban. Az új "trend" hogy random odamennek valakihez és fojtogatják, de annyira hogy levegőt nem kapsz, elsőnek még nem tűnt annyira komolynak, de múltkor az egyik gyereket annyira fojtogatták többen, és többször is hogy rosszul volt már. Engem is fojtogatni akarnak, de mindig azzal próbálok védekezni hogy nehezen veszem a levegőt meg ilyenek. Rettegek bemenni, nem merek visszaütni. Kickboxra járok, de hiába, mert vékony testalkatom van. Ezzel mit lehet kezdeni? Valaki segítsen légyszíves!

márc. 15. 19:14
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Kis kezi súlyzóval a gyorsaságot növeli. Zsákolj teljes erővel. Fekvőzz és dobáld a medicin labdát.
márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

My role model! 🥊🏆


https://www.youtube.com/watch?v=skPKlBRNMOo


Muhammad Ali bevallotta hogy félt tőle! 🙂


https://www.youtube.com/watch?v=W4IKMX-5JLk

[link]


"Ő [Sonny Liston] túl csúnya, hogy világbajnok legyen. A világbajnoknak olyan szépnek kell lennie, mint én vagyok!" (Muhammad Ali) 😀


https://www.youtube.com/watch?v=5DMLnoyk6R0

márc. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ne hallgass ezekre a verekedésre buzdító kommentekre!!! Te jársz rosszul, mert hiába önvédelem, az senkit sem érdekel majd, a másik fél megússza, te intőt kapsz.
márc. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
46%
13. Az intő a legkevesebb elhiheted, ha utána 10-szer is meggondolja hogy beléd álljon! Be kell mutatkozni, én is próbálkoztam a szép szóval, nem értik!
márc. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
34%
A fojtogatás már nem játék, olyankor oda kell kőkeményen b@szni!
márc. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezekre a verekedésre buzdító felhasználókra nehogy hallgass!


Ez egy troll, aki több profilból bohóckodik ott és pontozza fel magát.

márc. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Szólnék ofőnek, igazgatónak.
márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Ne hallgass ránk így van! Istenem.... arról hallottatok már, hogy jogos önvédelem? De aki akar az legyen csak élő boxzsák. Egyébként konfliktus esetén sokszor elég egy határozott fellépés is. Nem muszáj használni a tudásod. (Már ha egyáltalán van.) Persze lehet minden emberről azt feltételezni, hogy rendes és normális/nem akar soha konfliktust csak ez nem fedi a valóságot.
márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
18, menjél már a babáiddal játszani! Ne trollkodj a kérdés alatt!
márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Nem romák? A mi osztályunkba egyszer bekerült egy roma csaj, na aztán az osztály "alfacsajával" összetűzésbe került, annak volt hasonló vége.
márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!