Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindenkit fojtogatnak az...

Mindenkit fojtogatnak az osztályban, nagyon félek bemenni, ezzel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Rettegek bemenni, 9.-es vagyok, közepes tanuló, csendes gyerek. Fiú vagyok, és eléggé gyakoriak a verekedések abban a suliban. Az új "trend" hogy random odamennek valakihez és fojtogatják, de annyira hogy levegőt nem kapsz, elsőnek még nem tűnt annyira komolynak, de múltkor az egyik gyereket annyira fojtogatták többen, és többször is hogy rosszul volt már. Engem is fojtogatni akarnak, de mindig azzal próbálok védekezni hogy nehezen veszem a levegőt meg ilyenek. Rettegek bemenni, nem merek visszaütni. Kickboxra járok, de hiába, mert vékony testalkatom van. Ezzel mit lehet kezdeni? Valaki segítsen légyszíves!

márc. 15. 19:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
19-es babáid itt legfeljebb neked vannak. Nekem van saját edzőtermem otthon.
márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha minden ember normálisan viselkedne, akkor nem kellene ilyesmiről beszélgetni soha. De amint látjátok nem minden ember normális és igen olykor kerülhetünk f@s helyzetbe. (Bármennyire is meglepő).
márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
21, oké, akkor menj oda csak ne Gyakorizz.
márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nagyon csendben maradtál ahhoz képest, hogy neked halálfélelmed és traumáid vannak. Egy szót nem reagáltál egyik hozzászólásra sem. Mintha csak a szokásos hatásvadász sztori lett volna bedobva, és vajon ki mit fog rá reagálni. Azt talán még fel sem hozták, hogy "mindenkit" fojtogatnak egy osztályon belül, és ezt kivétel nélkül mindenki szó nélkül tűri. Ilyen az életben nincs.
márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Fogok edzeni ma igen.
márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

24, nem hinném, hogy a csend a trollkodás jele. Ez nem egy csevegős platform. A honlap célja, hogy feltesz valaki egy kérdést, mások válaszolnak, nem kell csevegnie.

Amikor kérdezek, én sem szoktam elkezdeni válaszolgatni a kommentekre meg csevegni, max beírom, hogy köszi.


Az, hogy mindenki tűri sem biztos fiktív. A tiniknek mindig van egy korszakuk amikor muszáj id.iótának lenni és ki kell találniuk egy ilyenféle hülye divatot egyrészt, másrészt meg te ha csendes vagy inkább eltűröd, minthogy majd kapj durvábbat, mert árulkodtál a tanárnak vagy te legyél a "hü.lye kis spicli aki nem érti a viccet és ment árulkodni".

márc. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na elmondom mi a jó kombináció: elmenni spicliskedni a tanárnak (hogy tudjon a szituról) és fel is rúgni ha kell!
márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

De a gyerekek ne tudják meg, mert abból lesz a b@sztatás!

Ki kell hangsúlyozni a tanárnak hogy ne mondja vissza a sztorit, csak tudjon róla! Bármi van, a tanáriban már tudni fogják, komolyabb helyzet esetén egységes fellépés.


Közben ütni-vágni őket, ha egy ujjal is hozzám mernek érni!

márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!