Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez jó, kiszúrhatatlan puska...

Ez jó, kiszúrhatatlan puska olyan tanárnál akinél ,,nem lehet" puskázni?

Figyelt kérdés

Ki írtam kis papírokra az anyagot röviden, azt találtam ki, hogy a doga lap alá be rakom a kis papírt mintha a doga folytatása lenne, ha látja előttem az írást azt hiszi hogy már annyit írtam a dogára. Így szépen le tudom írni a doga lapra a puska lapról.

Nagyon nem megy egy 2-es szintre se a fejembe az anyag sajnos...



márc. 21. 07:25
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Járkál is sajnos meg mindig bámul körbe az osztáyban dogánál.
márc. 21. 07:27
 2/40 A kérdező kommentje:
Töriről van szó. Sok évszám meg minden.
márc. 21. 07:31
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
EZ AZ, amit garantáltan észre fog venni. Inkább tanuld meg azt a pár évszámot!
márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%
Fű öcsém megreformáltad a puska ipart ja nem ide
márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
82%

Tanulj inkább. Ha bukásra állsz és ezzel a tanár is tisztában vagy, szerinted nem lesz feltűnő, hogy még a többiekhez képest is már a sokadik oldalt írod, mint aki meg lett táltosodva a semmiből? Vagy hogy látja hogy több lap van nálad és mégis csak egyet adtál be a végén?

A puska csinálása arra jó, hogy addig is elolvasod, leírod és többször látod a tananyagot, hátha így jobban megragad amíg ismételgeted oda-vissza. Ennyi erővel komolyan leülhetnél tanulni is és komolyan vehetnéd a tantárgyakat. Igaz, ez olyan lemondásokkal jár, hogy iskola után kevesebb idő marad minden másra elpazarolni az időt, nem lehet annyit játszani vagy 1 órával kevesebb ideig tudod pörgetni az agyzsibbasztó videókat. Ugyanitt ha azt veszed észre magadon, hogy képtelen vagy koncentrálni és anélkül elolvasni egy oldal szöveget, hogy ne bizseregne az agyad valami inger után, akkor a Tiktok és hasonló rövid videós oldalak már elkezdték lebontani az agyad, és ez már csak rosszabb lesz ha nem szállsz ki belőlük.

márc. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Tanulok sokat de mindig elfelejtem dogára pedig előtte is átnézem.
márc. 21. 07:34
 7/40 A kérdező kommentje:
De csinálhatnám azt is hogy egy tábla fehér csoki hátuljára alkoholos filcel rá írom a puskát.
márc. 21. 07:35
 8/40 anonim ***** válasza:
82%
Sok mindent csinálhatnál, de használni is tudni kell, lebukni elég csak egyszer. Utána ha visszakérdez a tanár hogy ezt honnan tudtad és mondd el szóban is, akkor majd hebegsz-habogsz, mert nem tanultad meg. Ha elfelejted, akkor nem tanultál (értelmezted, megjegyezted), csak elolvastad és az elszáll már egy óra múlva.
márc. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
21%

Pár éve fejeztem be. sulit, már bőven okosóra-okostelefon érában.


Nekem az jött be, hogy minél láthatóbb helyen van a papír, annál jobb.

Én nem is a dolgozat alá, hanem a dolgozatra tenném.

Lehet megint a papír a divat, nem tudom, de nálunk anno kb csak a telefonokra vadásztak már, ez pedig kiszúrta a szemüket.

márc. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%
Tanár vagyok, ez egy hihetetlenül gagyi próbálkozás lenne. Ettől már ezerszer jobbakat láttam, de azokat is észrevettem :D
márc. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!