Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen akinek csak ötösei...

Egyetemen akinek csak ötösei vannak azt miért nézik le a csoporttársai?

Figyelt kérdés

Valakinek csak ötösei vannak, még körbe is megy midnen szemeszter végén, másnak vannak négyesei, hármasai, kettesei is és ő meg mindenkinek elmondja hogy ő pedig csak ötösöket kapott ebben a szemeszterben is. A tanároknak is elmondja.

De lenézik. Ha beszélget két csoporttárs és ő odamegy, elzavarják, hogy most épp beszéégettünk.

Ha ír a Fb csoportba akkor írják hogy ne feltünőskdjön.

A tanárokhoz ha odamegy, van akit mosolygósabban, kedvesebben fogadnak.


Ez miért lehet?


ápr. 14. 12:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nézik le, mert ötösei vannak, hanem mert henceg velük és kéretlenül mutogatja másoknak. Körbe is megy? Mi ez a nevetséges, óvodás viselkedés?
ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval körbejár és mindrnkinek elmondja, hogy bezzeg nekem csak ötösöm van! Szimpatikus személyiség, nem is ertem miert nem szeretik
ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert okostojás, irritáló személyiség
ápr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a bajuk másoknak vele, hogy csak 5-ösei vannak, hanem a viselkedése. Ha nem kérdezik milyen jegyet kapott, nem kell mondani és felvágni vele. Se a csoporttársaknak, se a tanároknak. Az ilyen embert nem szokták kedvelni a többiek.
ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert hivalkodó, buzgómócsing attitűd, ha kéretlenül elmondod az embereknek, hogy neked biza csak tökéletes jegyeid vannak. A kisgyerekek szoktak így viselkedni, de aztán idővel a legtöbb ember megtanul navigálni a többi ember között. Itt nem azzal van a baj, hogy csak ötöseid vannak, az embereket feltehetőleg azt zavarja, hogy rosszak a szociális készségeid és nem tudod, hogy mikor hogyan kellene viselkedni. Az emberek nem szeretik, ha valaki látványosan fel akar vágni. Ha ezt valaki nem érti magától, akkor mondjuk felmerülni bennem a gyanú, hogy rajta van a spektrumon.
ápr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen mi is kiközösítettük az ilyen embereket; kérkedő és arrogáns típus, a saját seggnyalásán kívül nem ad hozzá semmihez semmit, így miért foglalkoztunk volna vele?
ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenézik, hanem elítélik a nagy arca miatt.


Ismertem valakit tanárszakon, aki nem volt színötös, de kiharcolta, hogy előbb végezzen el tárgyakat, párhuzamosan csinálta a szakmódszertant és a gyakorlatot (miközben előző utóbbira készített volna fel), bukott volna szemináriumon, mert sokat hiányzott, de aztán "elbeszélgetett" a tanárral stb... aztán végén, ahelyett, hogy csendben bezsebelte volna a diplomáját, a közös Facebook-csoportba felrakta a screenshotot Neptunból arról, hogy megvan az abszolutóriuma ezzel a szöveggel: "Bibibi." Hát, nem ő lett a legnépszerűbb ember.

ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 5-öseim vannak, de sosem toltam ezt senki arcába, aki nem kíváncsi rá. Ha valaki ezzel kérkedik, nem lesz szimpi egy idő után. Engem bírnak az egyetemen.
ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy utoljára akkor volt ilyen szituhoz "szerencsém", amikor felsőbe jártam, és már akkor is ultra gáz volt így viselkedni. Itt pedig egy, kort tekintve, felnőtt emberről van szó, aki arrogáns és gyerekes egyszerre, közben meg lenézi a többi diáktársát.

Nem a jegyei miatt viselkednek vele úgy a többiek, ahogy, hanem a viselkedése miatt.


Nekem is voltak színötös féléveim (egyetemen is), mégsem jutott volna még csak eszembe sem, hogy körbeparádézzak ezzel...

ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem főiskolán volt ilyen csoporttársam. A legszánalmasabb az volt, hogy mindig azt hazudta, hogy nem készült a vizsgákra, vagy a zh-ra, de mindig ötöst kapott. :D Majd ha mi kettest, hármast vagy épp egyest kaptunk, akkor jött hencegve, hogy de jóó neki ötös lett.

Sosem segített senkinek semmivel kapcsolatban. Egyébként jó volt a társaság, de sajnos a viselkedése miatt mi is kihagytuk őt mindenből, majd szépen lassan egyedül maradt az ötöseivel.

Lehet mi kaptunk rosszabb jegyeket is,de legalább nem voltunk görények egymással.

És egyáltalán nem lenézés volt részünkről, mert pont leszrtam ki hanyast kapott.

N

ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!