Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom összetörte az...

A tanárom összetörte az iPhone-omat. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy ültem matekon és egyszer kétszer rálestem a füzet mellett a telómra, mire a tanár elvette. Aztán már majdnem vége lett az órának, mire a tanár elkezdett hozzám beszélni, kb papolni hogy az ő idejébe meg ilyenek, és addig addig hadonászott a mobilommal míg leejtette, és betört a kijelzője... Azt mondja, ő nem hajlandó megtéríteni, mert nem kellett volna baszkurálnom vele, és akkor nem veszi el. De szerintem egy gyökér és nincs igaza. Nem az ára érdekel, hanem az elvek. Anyuékat most nem akarom ezzel zaklatni, mert épp válófélben vannak. Mit tennétek a helyemben? Van másik telóm nem tragédia, de valahogy elégtételt akarok.
ápr. 16. 15:55
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
68%

Egy iPhone kijelző cseréje - típustól függően - simán lehet 200 lepedő is. Az oké, hogy elveszi, és óra után visszaadja, de ha már balf@sz volt és eltörte, köteles kifizetni. Első körben szólj az igazgatónak, ha nála nem érsz el eredményt, akkor menj tovább, ahogy az ápr. 16. 16:37-es válaszoló felsorolta, ennek bizony kell, hogy következménye legyen.


Én ugyan már régen voltam gimnazista (38 éves vagyok), de messze nem értek egyet azzal, hogy a tanár kibújjon a felelősség alól, ha már kárt okozott. Még egyszerűbb a dolgod, ha pár osztálytársad látta, ami történt. Amikor én voltam sulis, akkor kezdett el igazán terjedni a mobiltelefon, nálunk is akadt tanár, aki elvette, ha valakit rajtakapott az órán, hogy sms-ezett, de mindig sértetlen állapotban adta vissza az óra vagy a nap végén.


Szóval fizesse csak ki szépen a tanárod a kijelzőcserét, ne hagyd hogy megússza. Oké hogy a szüleid válnak, de erről valamelyikükkel beszélned kell. Ha egy gyereknek bármi gondja van, a szüleihez kell fordulnia.

máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Seila ***** válasza:
35%
Azóta fejlemény az ügyben?
máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!