Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan tanárotok, akivel...

Volt olyan tanárotok, akivel el lehetett húzni az időt különféle témák beszélgetésével időnként?

Figyelt kérdés
Nekünk egyik magyartanárunk volt ilyen még általánosban, akivel időnként mindenféle témáról el lehetett beszélgetni, így néha egy-egy óra elment ilyenekkel. Ettől még jól tanított.

ápr. 17. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, és nagyon szerettem. Órákig elhallgattam volna.
ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Volt de engem idegesített, mert nem érdekes dolgokról mesélt de elment vele az óra. Kb. miatta kellett a teljes 8-os könyvet megtanulnom nyáron, mert baxott megtanítani de nekem gimiben rögtön szintfelmérő volt a tárgyból.
ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Végzős töritanárom volt ilyen, nyugodjék békében. Tüneményes hölgy volt, konkrétan mindenki imádta őt. Volt valami hihetetlenül pozitív a kisugárzásában is, a stílusában is, és végtelenül emberséges volt, remek tanár is. Mindenféléről tudtunk vele beszélni, partner is volt benne, és egy ponton már ofőnk helyett volt ofőnk.


Gimis magyartanárunk is, elvétve ugyan, de hasonlóan partner volt ilyesfajta "időhúzásban". Az mindkettejükre igaz volt, hogy őszintén érdeklődtek felőlünk, és arra is mindig emlékeztek, amikor egy másik tárgy dolgozata miatt voltunk bezsongva, olyankor mindig rákérdeztek, hogy sikerült, tudjuk-e a jegyeket, mikor legközelebb óránk volt velük.

ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt, akinek minddn dolgozat alkalmával vettünk egy Nemzeti Sportot. Elbújt mögé egész órára. Nyilván tudta, mit csinálunk ilyenkor , és azt is, hogy akit érdekel a tantárgya, meg fogja tanulni.
ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, a vadászatról beszélt. Rohadt idegesítő volt.
ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!