Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 4 évig nem beszéltem az...

4 évig nem beszéltem az osztályomról, most minden ki fog derülni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az általános iskolát itt végeztem helyben, a szüleim ismerték az osztálytársaim szüleit is, szerettem azokat az éveket.

Azonban gimiben egy másik városba jelentkeztem, ahová fel is vettek. Itt nem ismertem senkit, 2 emberrel lettem jóban a 4 év alatt, de ők olyanok, hogy ha most rájuk írnék, tuti segítenének. Szóval nekem ez így jó volt. Itthon erről a 2 emberről szoktam néha beszélni, hogy épp betegek, vagy nem voltak aznap stb. A maradék 25 emberről viszont sose beszéltem. Nem vicc, de még a nevüket sem említettem meg. Ebben nagy szerepe van annak is, hogy én alkalmatlan vagyok az életre, olyan értelemben, hogy nem mentem el jogsit szerezni, lánnyal sem volt még sosem kapcsolatom. A másik, hogy nem is beszéltem velük sohasem.

Na most az a helyzet, hogy megkaptuk a meghívókat, illetve megjelent a tablónk is, így vége a titkolózásnak. Egy hete csak kérdéseket kapok, én meg nem győzök hazudni. Nyilván senki nem jár bulizni, meg nincsenek szerelmeik. Eddig elhiszik, de a ballagáson ott lesz mindenki, és akkor le fogok bukni.

Nem tudom miből ered ez, de ha rákérdeznek bármivel az osztállyal kapcsolatban elfog a gyomorgörcs. Pedig jó kapcsolatban vagyok itthon a szüleimmel, kivéve ha ezekről a kérdésekről van szó. Napok óta leiszom magam, hogy ne gondoljak a lebukásomra 1,5 hét múlva.

Segítsetek légyszi, mert nem bírom már tovább.



ápr. 23. 10:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami vicc?
ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, már mentálisan id kikészültem.
ápr. 23. 10:35
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mivel buknál le. A szüleid is tudják, hogy nemcsak két osztálytársad van.
ápr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Hm....
ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a kerdes?
ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Félek hogy csalódnak bennem hogy nem mentem semmire a 4 év alatt, míg mások igen.
ápr. 23. 10:44
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
He? Mert eddig azt gondolták, 3-an vagytok az osztályban?
ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi? Magyarán 2 emberrel beszélsz a többi 25-öt lesz*rod? Nos ez a munkahelyen is valahogy így fog kinézni, nem értem mi a bajod. Szüleidet most kezdte érdekelni az osztályod? Ez nem furcsa kicsit?
ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát
ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Miben csalódnak? Hogy van 2 barátod? Vagy hogy elvégezted az iskolát?

Ne bonyolítsd már ennyire túl. Ha van valami mentális betegséged, akkor keress segítséget.

ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!