Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 4 évig nem beszéltem az...

4 évig nem beszéltem az osztályomról, most minden ki fog derülni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az általános iskolát itt végeztem helyben, a szüleim ismerték az osztálytársaim szüleit is, szerettem azokat az éveket.

Azonban gimiben egy másik városba jelentkeztem, ahová fel is vettek. Itt nem ismertem senkit, 2 emberrel lettem jóban a 4 év alatt, de ők olyanok, hogy ha most rájuk írnék, tuti segítenének. Szóval nekem ez így jó volt. Itthon erről a 2 emberről szoktam néha beszélni, hogy épp betegek, vagy nem voltak aznap stb. A maradék 25 emberről viszont sose beszéltem. Nem vicc, de még a nevüket sem említettem meg. Ebben nagy szerepe van annak is, hogy én alkalmatlan vagyok az életre, olyan értelemben, hogy nem mentem el jogsit szerezni, lánnyal sem volt még sosem kapcsolatom. A másik, hogy nem is beszéltem velük sohasem.

Na most az a helyzet, hogy megkaptuk a meghívókat, illetve megjelent a tablónk is, így vége a titkolózásnak. Egy hete csak kérdéseket kapok, én meg nem győzök hazudni. Nyilván senki nem jár bulizni, meg nincsenek szerelmeik. Eddig elhiszik, de a ballagáson ott lesz mindenki, és akkor le fogok bukni.

Nem tudom miből ered ez, de ha rákérdeznek bármivel az osztállyal kapcsolatban elfog a gyomorgörcs. Pedig jó kapcsolatban vagyok itthon a szüleimmel, kivéve ha ezekről a kérdésekről van szó. Napok óta leiszom magam, hogy ne gondoljak a lebukásomra 1,5 hét múlva.

Segítsetek légyszi, mert nem bírom már tovább.



ápr. 23. 10:30
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Az ivást hagyd abba! A többi dolog, amiért aggódsz, hülyeség.
ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
19 évesen nem tiltott az alkohol. Egyébként mások is kocsmáznak, én, mint ökör magamban iszok.
ápr. 23. 10:56
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted nem tűnt fel nekik, hogy csak 2 emberről beszélsz, és nem jár át hozzátok 15 haver szombat délutánonként. Totál nem értem a problémádat.

Hozzátenném a lányom 30 fős osztályából hallottam már 10 emberről, de ebből 3 a barátja. Ami szerintem teljesen normális.

Én annó 10 emberrel 3 mondatot ha beszéltem 5 év alatt, már hazudok, 15-tel volt felszínes szociális kapcsolatom, heló, hogy vagy, neked is ötös lett a nyelvtanod?

És a maradék 5 volt a baráti köröm, akiket ismertek a szüleim is. A többieknek a nevét sem tudták.

Szóval még egyszer, mi a problémád?

ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy az soztálytársaid el fogják mesélni anyádnak, hány nőt kettyintettek már meg?
ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Hol állította bárki, hogy tiltott az alkohol, te észkombájn? Azért mert mások iszákosok, még nem kell neked is annak lenned, ez nagyon gyerekes hozzáállás, hogy #hádemásokisisznak, ebből ki kellene már nőnöd, amúgy sem ettől leszel férfi.
ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

#22 nem tiltott, de attól még nem tesz jót. Pár hetente buli, vagy pár naponta egy doboz sör még nem tesz alkoholistává, de naponta 3-4 feles NAGYON sok egy még fejlődő szervezetnek.

Egyébként attól nem félsz, hogy a piálást észreveszik a szüleid? Csak attól, hogy észreveszik, vannak osztálytársaid??

ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

“Kisebb legyen a baj”

Milyen baj? Hogy nem hárman voltatok az osztályban? Atyaég.

ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 4 év alatt a szüleid azért csak voltak egy szülői értekezleten vagy hasonlón, ha máshogy nem, ott nyilván leesett nekik, hogy nem csak te és a két barátod vagytok az osztályban :)

Viccet félretéve: a szüleid is voltak középiskolások, így feltételezem tisztában vannak vele, hogy nem minden kamasz egyforma. Te ilyen vagy, más meg amolyan. Mi ezen a lebukás?

ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Nem voltak szülői értekezleten.

Az of. mindent beírt a krétába.

ápr. 23. 14:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!