Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Nem bírom tovább....

Mit tegyek? Nem bírom tovább. (Többi lent. )

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy van egy tanár,aki nagyon rám szállt.Ráadásul 2 tárgyból is ő tanít minket.Az egyik tárgyból nagyon kevés óránk van,kéthetente egyszer.Még az év elején mondta is,hogy nagyon kevés óránk lesz,egy csomóan nem fognak felelni,így meg úgy nem lesz meg a három jegy.Erre ebben az évben harmadjára feleltem,még tavaszi szünet előtt.Egymás után kétszer feleltetett.Egyik órán feleltem is,ötös lett.Rákövetkezendő órán megint én feleltem.Már elsírtam magam az egész osztály előtt felelés közben,annyira kiborultam.Képzelhetitek milyen ciki volt.Erre elkezdi,hogy mit kell sírni.A másik tárgy szinte ugyan ez.Elpanaszoltam magamat az osztályfőnökömnek mondta,hogy ott nyílik ki a napló,én meg mondtam neki,hogy nézegeti a neveket,és nála nem nagyon van naplónyitás.Ráadásul holnap is van vele óránk,előre rettegek.Mit tegyek?Mit tanácsoltok?Már nagyon elegem van.

2012. ápr. 9. 19:25
 1/7 anonim válasza:
64%
ha ötösre felelsz, miért rettegsz? :O
2012. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Tanulni kell a tantárgyakból,és nem adni meg a tanárnak azt az örömöt,hogy egyest adjon.Ha tudod a tananyagot,akkor hiába szekál,nem tud mit kezdeni veled.Megunja,és békén fog hagyni..Ez a lehető legjobb védekezés tanárral szemben.

Azért sírni,mert téged feleltet,tényleg butaság.Ha akar akkor egész évben csak téged hív ki.Nincs a szabályzatban hogy nem teheti meg..Ezért bosszuld meg úgy,hogy megtanulod az anyagot.

2012. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha megint feleltetni akar, mondd azt, hogy rosszul vagy, görcsöl a hasad, wc-re kell menned.
2012. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Azért retteg, mert azt mondta, hogy egy ember maximum egyszer felel az évben.Ő már háromszor felelt,de akkor is.Derült égből villámcsapás.Alig készült valamit és csak azért lett 4-es,mert csupa ismétlőkérdés volt benne.Ne cseszegesd,te is félsz/féltél egy-egy tanártól,nemde?Én ott voltam és hallottam,ahogy szívatta.Nem csodálom,hogy retteg a holnapi naptól...
2012. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nálunk az osztűlyfőnököm szállt rám...

te legalább tudtál kihez fordulni:)

de tényleg tanulj óráról órára(már nem sok van az évből, ki kell bírni) és akkor ha ki is hív, legalább egy ötössel több lesz:)

ne hagyd hogy kikészítsenek

2012. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főleg aki megértette a lényeget.19:36os az osztálytársam,ő a tanúm,ahogy végig nézte a szívatásom!;) Drága első válaszoló,ha nem tudsz hasznos válaszokkal szolgálni,inkább ne is válaszolj!;)
2012. ápr. 9. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg csak annyit tudnék mondani, hogy tanulj az órára és szard le a tanárt. Ez olyan dolog amit csak elviselhetsz. Ha latja hogy tökre nem érdekel hogy szivat téged majd abba hagyja. Próbáld poénra venni. Ő csak egy vadidegen neked kit érdekel. Ugyse fog tanítani örökre.
2021. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!