Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai csajok miért kezdték el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajok miért kezdték el felsőbbrendű, imádnivaló istennőnek képzelni magukat, miért élvezik azt, hogy minden egyes fiút, aki nem tetszik nekik és bemert próbálkozni náluk azt porig aláznak, kigúnyolnak? A lányoknak nincs szíve?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg a fiúknak nincs, na?
2013. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
nincs , a mai csajok nagyo nagyon önzöek!!! és buták
2013. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

no, no ne általánosíts mert téged eddig minden nő átb*aszott!!! Biztos rossz helyen próbálkozol. Mondjuk ha nem a p*csák, meg r*bancok után koslatnál ;) Amúgy meg neked sem tetszik minden lány. Ha oda megy hozzád egy lány akinek mondjuk tetszel, de neked nem felel meg mert kicsit molett vagy magas, átlagos stb. Te is biztos visszautasítod.

Sz*r a visszautasítás, de ez van. Jobb lenne ha hazudnánk?

2013. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

utolso: én nem ribancoknál probálkozom,

többdiplomás nyelveket beszélö,tanárnökkel,mérnök nökkel,orvosokkal ismerkedtem,ugyanguy átvertek,

2013. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 D'a ***** válasza:
tisztelet a kivételnek :) nem minden lány olyan mint aminek leírtad :)
2013. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nyilván rossz helyen keresgélsz,ha esetleg személyes atrocitás ért és emiatt merült fel benned ez a kérdés.Én nem vagyok ilyen,persze volt olyan akinek gyereke volt és úgy próbálkozott,vagy éppen egy olyan nyámnyila akit sz*rrá vertek volna ha nem csinál meg valamit,ami nagyon gáz.Ennek ellenére nem vagyok előítéletes és ha elsőre nem is tetszik,elkezdek az illetővel beszélgetni és a dolgok adják magukat.Hiába szép a külső,ha emberileg nem ér semmit az illető...19/L
2013. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Állítsd le magad!
2013. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Ezt te állítod,és néhány elkeseredett vesztes még rajtad kívül.

De normális ember is mondja ezt?Szerintem nem.

Vannak bunkó,beképzelt ribancok,persze.Mindig is voltak.

De én 10ből 9szer normálisba,kedvesbe futok,aki még ha el is utasít,kedvesen teszi.

Lehet te nézel ki mindig ilyeneket.

2013. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
4es,a diplomás ár nem is lehet bunkó ribanc?A diplomaosztón elveszik a személyiségéből?
2013. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%

A normális pasikkal nem tesznek ilyet, de a normális pasik nem is ide járnak vernyogni és alázni a nőket.

Nőj fel.

2013. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!