Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya vagy alacsony fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya vagy alacsony fiúk, nektek is klassz az élet, hogy naponta láttok 1001 szép csajt, de egyikhez sem szólhattok még hozzá sem, mert nyomulásnak veszik és egyből kigúnyolnak vagy lekoptatnak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
önbizalom kérdése az egész. csúnya és alacsony fiúnak is lehet akkora önbizalma, hogy megszólít bárkit
2013. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Viszonylag alacsony vagyok, de valóban hozzáállás kérdése. Ez a lekoptatás meg kigúnyolás tipikusan arra utal, hogy baromi rossz körökbe próbálsz beépülni.


Amúgy kit érdekel mit gondolnak? Ha oda akarsz menni, akkor menj, rajtad múlik.

2013. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Van ilyen. Mindenki élete nem lehet tündrémese.

Valakit pl. 5-6 évesen adnak el a szülei prostinak. Vannak rosszabb sorsok is.

2013. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Nekem klassz az élet, lesz@rom a csajokat, ott vannak a vonatok, sokkal izgalmasabbak, mint a HüPi-k. Nincs az a nő, aki csak megközelítene szépségben egy 424-est, vagy egy Taurust.
2013. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, csak minek szólítgatni őket, ha úgyis bunkóznak meg lekoptatnak? Hisz csak a magas, jóképű fiúké a világ meg a mackós nagy darab arcoké.
2013. ápr. 15. 21:58
 6/13 anonim ***** válasza:
*tündérmese
2013. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Azt gondolom,hogy a többségnek nem tetszem.

De épp ma mondta egy nő,hogy nagyon jól nézek ki.Szóval nem lehet le csúnyázni magunkat...Se mást.

Épp a hétvégén találkozom vele,és nem mellesleg gyönyörű.

2013. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%
totál mindegy hogyan nézel ki... a kérdés hogyan adod elő magad... www(pont)baratnoszerzes(pont)hu iratkozz fel erre és olvasgass... hidd el megéri akkor is ha nem veszel semmit... ha nem mersz oda menni a csajhoz akkor csak annyit lát belőled, hogy egy szerencsétlen gyáva alak vagy.. ha oda mersz menni akkor azt látja, hogy "na végre ide jött... de vajon tényleg nem egy csőd tömeg?" és akkor megszivat párszor és megnézi hogy reagálsz rá... ha rosszul akkor elhajt mert nem akar szerencsétlen alakokkal kezdeni... a magas jóképűeknek annyi előnye van, hogy alapból magabiztosabbak, mert külsőre is tetszenek egy kicsit a nőknek... de ők is el cseszhetik könnyen...
2013. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Amit az 1-es írt, annak a folytatásaként írom le, hogy például én nem tartom magamat csúnyának, és elég magas is vagyok, de mégsem merem őket megszólítani. Sajnos nem születtem elég bátornak. Ez tényleg önbizalom kérdése valószínűleg.

Az az ördögi dolog ebben, hogy a csúnya, illetve inkább úgy mondom, hogy előnytelen kinézet és alacsony termet tényleg lerombolhatja az önbizalmat, ha volt egyáltalán az ilyen embereknek. Viszont amire meg én vagyok a példa, hogy a viszonylag jó külső adottságok sem elegendőek ahhoz, hogy kellő önbizalma legyen valakinek. Mindent egybevetve: jónak kellene lenni mind külsőleg, mind belsőleg.

Véleményem szerint azok a lányok viselkednek lenézően, csúnyán az ellenkező neműekkel, akiknek van kikből válogatniuk. Márpedig a nők jelentős része ki van szolgálva rendesen a férfiakból, ők kedvükre válogathatnak. Általában nem nekik kell kezdeményezniük.

2013. ápr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Persze. Magány a legjobb haverom.
2013. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!