Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az nagyon gáz ha egy majdnem...

Az nagyon gáz ha egy majdnem 18 éves diák és egy 32 éves tanár között van valami?

Figyelt kérdés
de már jó ideje ... és eddig kuss is volt róla, de szal ha kiderülne, botrány lenne?
2013. máj. 31. 10:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Természetesen az adott iskola azon tanárával se lehet kapcsolata aki őt nem tanítja!
2013. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Ha az adott tanár tanárnő akkor a szülők kisebb eséllyel fognak ebből patáliát rendezni mint fordított esetben. Lássuk be... egy szülő nem perel be egy nőt azért mert lefeküdt a fiával. (Ha az illető nő csinos még szerintem egy vállveregetés is kijár a srácnak.) A tanár esélyes hogy elvesztené az állását, de tudok olyan esetről a városunkban ahol a tesitanár 3 tanítványával élt együtt na persze nem egyszerre , illetve erről az egész iskola tudott.


Egy 32 éves muki meg ne egy 18 éves lánnyal kavarjon...

2013. máj. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

de tényleg létezik ilyen pedagógiai kódex? valaki tudná nekem linkelni? még sose hallottam róla ... és abban ez benne van, hogy a tanár nem kavarhat egy diákjával?

De pl az egyik oszttársam (fiú) úgy megfektette osztkiránduláson az osztfőnökünket (26 éves és pedig van férje is), hogy azt mondja a srác h csak úgy sikítozott, és még azt is megmondta neki h a férjével sosem volt ilyen jó a szex) aztán látszott is h van valami köztük, mert elég furák voltak egymással.

Csak azt akarom mondani h nem egyedi eset, azért sokról tudok, és nem csak pletyka! Most ha őket mind kirúgnák ... az érdekes lenne. Nem akarom elhinni :(

2013. máj. 31. 13:08
 14/40 A kérdező kommentje:

11-es: na ez azért már túlzás. jó hogy nem az iskola 1 km-es körzetében lakók közül senkivel ... sztem nevetséges.

De tényleg mutassa meg valaki azt a kódexet! köszike

2013. máj. 31. 13:09
 15/40 anonim ***** válasza:
Jól van kúrasd szét magad a 32 évessel, ha azt akarod, nem vagyunk neked senkik, nem érdekelsz minket. Ha nem hiszed el, hogy kirúgnák, akkor csináld, de akkor ne járj erre az oldalra válaszokért.
2013. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
Nekem a gimiben volt egy osztálytársam, aki összejött az egyik tanárral, aki nős volt és két gyerek apja. Mondhatni nyílt titok volt, senki nem foglakozott vele, pedig nem egy lepukkant suli volt. 16 éves volt akkor. Gimi után nem sokkal összeházasodtak, mostanra van 2 gyerekük. 13 évig voltak együtt, nemrég elváltak.
2013. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gáz, mert eltekintve attól hogy egy kis tini ribanc vagy amire alapból sem túl nagy büszkeség simán ki fogják rúgni a tanárt ha kiderül. Tanár és diák között nem lehet kapcsolat, ha a miértjeit magyarázni kell akkor nálad gondok vannak.
2013. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
utolsó: hát jaja, simán ... de még most se értem miért gond ez páraknak. viszont érdekes, hogy tehát tények nincsenek, ellenben van agresszív és undok megnyilvánulás ha meg merem kérdezni, hol az a bizonyos kódex, amire hivatkoznak. hmmm kellemes köszi
2013. máj. 31. 13:43
 19/40 anonim ***** válasza:
Mert TE SZERINTED az teljesen elfogadott és normális dolog hogy a tanár, aki nem mellesleg egy tantárgyból felkészít, osztályoz, nevel, stb kúrja a diákját?
2013. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Amúgy van olyan iskola, amelyiknél az etikai kódexben benne van, hogy a kapcsolat a diákokkal szigorúan tanár-tanuló lehet.

pl. [link]


Ez csak egy példa, nem tudom, hogy Te hova jársz. És jó eséllyel a tanár röpülne.

Nem túl erkölcsös magatartás kiskorúakkal szexuális kapcsolatot létesíteni egy olyan személynek, akinek az a feladata, hogy tanítsa, nevelje a gyereket.


Amúgy innentől kérdéses az is, hogy nem e természetben fizet meg a jó osztályzatokért a diák.

2013. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!