Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az nagyon gáz ha egy majdnem...

Az nagyon gáz ha egy majdnem 18 éves diák és egy 32 éves tanár között van valami?

Figyelt kérdés
de már jó ideje ... és eddig kuss is volt róla, de szal ha kiderülne, botrány lenne?
2013. máj. 31. 10:55
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

jó de akkor miért lenne szomorú ?


és miért olyan nagy erkölcstelenség ez szted ?


mondom h ezek után csakis 2-est fog adni, és így megoldva

2013. jún. 2. 19:29
 32/40 anonim ***** válasza:

Szomorú ha már arra kell gondolni hogy egy diplomás tanár nem tudja fékezni magát.

Erkölcstelen mert annak az embernek a nevelésetek a feladata, nem pedig az önnön szórakoztatása.

2013. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 gungasam ***** válasza:
Ha feltételezzük, hogy ez teljesen magánéleti dolog és semmi erkölcsi vagy büntetőjogi vonzata nincs és a tanár egyszerre 3 vagy akárhány diákjával folytat viszonyt, ezeknek a diákoknak mind jogtalanul kedvez a vizsgákon dolgozatok osztályozásánál akkor az osztály többi tanulója nem háboroghatna egyáltalán. A tanár egyéni megítélése ki mennyire jó tanuló.
2013. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

de miért kell feltételezni?

hihetetlen h ezerszer megbeszéltük h semmilyen bűncselekmény nincs benne, de csak addig kapálóztok, amíg végre hátha mégis rá lehet húzni valamit... az ész megáll tényleg h ennyire prűd a nagy átlag ... Egyébként csak hogy mindenki boldog legyen, megbeszéltük h szándékosan egyel rosszabb jegyet ad év végén, mint amire állok, és akkor nincsenek ilyen jóakarók. de azért durva :(


de vajon csak a magyarok ilyen elmaradottak agyilag? láttam egy sorozatot, tök ari volt, Fizika vagy kémia a címe, na és ott a nagyon szép 17 éves srác (igaz, többnek nézett ki) rendszeresen pakolta a 28 éves osztályfőnököt, és érdekes h mindenki tudta, de a kutya se foglalkozott vele rosszindulatúan, még csak nem is volt pletykatéma. szal tényleg nálunk extraprűd a többség :(

És nem csak film, mert voltunk mi osztálykiránduláson másik országban, és ott is volt olyan h a tanárnőnek az osztályból volt a fiúja, és a kutyát se érdekelte ...

2013. jún. 8. 05:40
 35/40 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a baj, hogy te nem vagy még 18, ő meg elmúlt 30. Nem a korkülönbség a probléma, az max a szüleidet foga frusztrálni.

A gond azzal van, hogy te diák vagy ő pedig abban az intézményben tanár. Miért nem tudpd megérteni?

Nem tűrik z iskolák, hogy a falai között tanár-diák között szerelmi (vagy csak szexuális) kapcsolat legyen, mégha nem bántanak vele senkit sem (nem jártok kéz a kézben, nem csókolóztok a folyosón, nem mutatkozik változás a jegyeiden, stb...) Ez akkor sem normális hozzáállás.

ha annyira szeret, keressen másik munkahelyet vagy vrja meg míg elballagsz. Azután azt csinálhattok amit akartok.

De értsd meg, addig az állásával játszik, ha kiderül és kirúgják, nem fogják eltitkolni más intézmények felé, hogy a tanárbácsit bizony miért tanácsolták el... ergo nem lesz egyszerű elhelyezkednie a jövőben.


De ha nem hiszed, vívd ki magad ellen a sorsot, majd meglátod mi fog következni. Érdekes, hogy ennyi hülye van, és csak te vagy normális, nem?

Miként vélekedik a tanárod? Szerinte is normális, ő is biztos benne, hogy nem lenne következménye? Akkor eddig miért is volt titok ez a kapcsolat?? Na ugye, nyilván ő tud valamit!

2013. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

beszélt ügyvéddel és az azt mondta neki h ha kirúgják, azt nem hagyják annyiban


de ami fontosabb: mivel tudja h az igazgatónak is milyen ügyei voltak, simán visszazsarolja, úgyhogy ennyi. tudod az ig bácsi se igazán fogja vissza magát bulikban, főleg ha kellően piált is, és volt már pár lánnyal dolga. úgyhogy nem fogja megkockáztatni a kirúgást .... ennyi. az ig h meg egy kész alkesz, na lényeg h egyik se mer lépni, mindegyiknek van bőven takargatni valója ...


tudod én meg azt nem értem h ez miért téma egyáltalán. hogy miért titok? látod pont azért, mert ennyi korlátolt van, nézd meg aZ ITTENI ÍRásokat! szted ez normális? én nem hiszem ...

2013. jún. 12. 15:04
 37/40 anonim válasza:

Tény, hogy Magyarország kissé el van maradva. De ebben az egyben sajnos nem.


Etikailag nem megfelelő, hogy együtt járjon egy diák meg egy tanár. Ha tetszik, ha nem. Részrehajlás miatt. Gondolj bele, hány diák próbálkozik be a tanárainál, csakhogy javítson a jegyein. Az egy dolog, hogy nálatok nem ez van, de egy fecske nem csinál nyarat.


Tartsátok titokban, amíg elballagsz, az már csak egy név, nem?


Az iskola, mint intézmény, a mai felfogás szerint nem engedélyez ilyesmit. Soha nem is engedélyezett. Egyedül az ókori görögöknél lehetett ilyen kapcsolat (férfi) tanítvány és (férfi) tanító között... De annak is volt valami magyarázata.


Gondolj bele, ha lenne egy céged, és az egyik főnök elkezdene kavarni az egyik rangban lentebb lévő alkalmazottal, nem aggódnál, hogy plusz juttatásokhoz akarja juttatni, mindegy milyen dolgozó?


Én nem vagyok ellene a kapcsolatototknak, a szerelem az szerelem, a korkülönbség meg engem még annyira sem hat meg. De most el kell vonatkoztatnod a saját nézőpontodtól. Sajnos a tanár-diák közti viszonyért mindenhol kirúgják a tanárt, ha nyilvánosan kiderül. Világszerte. Még ha nem is az adott intézmény vezetőjének lenne vele baja, más szülők panaszkodhatnak. Gondolj bele, ha a szülők kiverik a balhét, pedofíliával mennek a rendőrségre... (Még ha nem is konkrétan ez áll fenn, a legtöbb ember annak hiszi...) Nem hiszem, hogy szeretnéd ezt a herce-hurcát, pszichológusoknak, rendőröknek, bíróknak és ügyvédeknek előadni, mikor, mit, hogyan csináltatok. Orvosi vizsgálatok is. Még ha a szüleid tanúskodnak, hogy engedélyezték... Az iskola pedig biztos nem fog kiállni mellettetek, mert valakinek eljárna a szája, rögtön a médiához jutna a hír, hogy milyen erkölcstelen, beteges iskola...


Gondolj bele a következményekbe. Csak diszkréten addig a maradék egy évig.

2013. júl. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
férfi tanító és fiú tanítvány között mi volt a görögöknél??? mondjuk tudok ilyenről is (mármint most, ma), de szal régen ez mi volt?
2013. júl. 20. 13:38
 39/40 anonim válasza:

[link]



Itt van. :3 Ebben a fórumban olvastam, jelölnek forrást is.

2013. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

köszi!

én olyat olvastam h manapság is egyes afrikai országokban tök bevett szokás h az éppen kamaszodó fiúkat a tanítóbácsi meg más helyeken valami távolabb rokon vezeti be a sex rejtelmeibe :)

hát nem piskóta ...

2013. júl. 22. 16:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!