Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan valaki, akit...

Van itt olyan valaki, akit bántottak már azért mert jóban volt a tanárával?

Figyelt kérdés
Talán nem a legjobb helyen van a kérdés de kérem hogy aki volt már ilyen helyzetben az írjon nekem.

2013. máj. 20. 21:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Azt bántják, akit lehet. Üdv: A Bölcs
2013. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ezt h érted?valaki azt hiszi h szexuális kapcsolatod van a tanároddal,vagy csak cikiznek az osztálytársak?hány éves vagy és milyen nemű?a tanítód nő v férfi?
2013. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Szia. úgy értem hogy sokan tesznek megjegyzést amiatt hogy baráti kapcsolatom van az ofőmmel. Ami méginkább gondot okoz az az hogy én lány vagyok ő pedig férfi. Azt gondolják hogy van bármi előnyöm évből a barátságból velük szemben. Pedig szigorúan az órán kívül van barátság tanítás alatt pedig szinte ugyanolyan viszony mint bárkivel. Talán az lehet a bajuk hogy sokat segítünk a másiknak.....17vagyok.
2013. máj. 20. 21:18
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz, hogy emiatt strébernek csúfoltak, akkor igen. Én mindig (vagyis mondjuk úgy, hogy szinte mindig) jóban voltam a tanáraimmal. Nem direkt, nem "nyomultam", egyszerűen csak kedveltem őket, és ők is engem.

A középiskolában emiatt folyton piszkáltak.


Ha másra akartál célozni, akkor nem, semmiféle szerelmi, vagy ilyesmi kapcsolatom nem volt velük sosem.

2013. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
*előnyöm van
2013. máj. 20. 21:18
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engem már ítéltek el hasonló dolgok miatt, bár főleg 5-8. osztályban. Kitűnő tanuló vagyok, így gyakran vágták a fejemhez, hogy nyalizok a tanárnak stréber vagyok, és csak azért történik ez, de a valóság teljesen más. A jegyeimért megdolgozom becsületesen, a tanáraimmal pedig udvarias vagyok, ha kell valamit cipelniük, átveszem, ha úgy érzem, hogy segíthetnék neki valamit, rákérdezek, de ezt minden emberrel ugyanúgy megcsinálom. Viszont nem járogatok át hozzájuk teadélutánokra, nem köpök be nekik senkit és nem dicsérem agyon a külsejüket, mintha barátok lennénk. Szerencsére felénk sok tanár megérdemli, hogy felnézzen rá az ember.
2013. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A szerelmi és/vagy szexuális kapcsolat eszembe sem jutott. Egyrészt 40éves, a másik pedig az hogy amúgy is kár lenne egy baráti viszonyt tönkre tenni.
2013. máj. 20. 21:20
 8/27 anonim válasza:

Első, nem bölcs vagy, hanem retardált.

Engem csesztettek pont ezért, jóba voltam a jófej tanárokkal, töriből az egyik legjobb voltam:))

2013. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én csak eggyel vagyok ilyen jóban mert nagyon sokat köszönhetünk a másiknak és szép lassan összekovácsolódtunk.
2013. máj. 20. 21:22
 10/27 A kérdező kommentje:
Én is töriből meg föciből vagyok a legjobb. Mind a kettőt ő tanítja :)
2013. máj. 20. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!