Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kamaszok! Mit tegyek?

Kamaszok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok. Most leszek 8.-os és sajnos az Á. osztályba járok,ahol igaziból nincsenek olyan jó baráti kapcsolataim,mint a B.osztályba,meg az osztályfönököt sem kedvelem itt. Őszintén bevallom 6.-ba voltak velem gondok és meg is bántam azokat :/ De 8.-ra nagyon szeretnék átkerülni a B.osztályba,de amikor édesanyám bement az igazgatónőhöz akkor sem akart átrakni az igazgatónőnk,az volt az indoka,hogy oda jár egy olyan gyerek akivel 6.-ban rosszabbak voltunk a kelleténél,de mára már mind a 2-en megnyugodtunk. 'És' én őszintén bevallom,hogy ezzel az osztállyal amibe most járok én nem akarok leballagni,de a B.osztállyal leballagnék. Szerintetek az igazgató ezzel az üggyel kifolyólag,ha édesanyám azt mondaná neki,hogy csak akkor ballagnék,akkor átrakna? Vagy őt nem érdekli az,hogy ki ballag az iskolájából és ki nem?! Köszönöm!:) 13/F

2013. jún. 15. 13:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván nem úgy működik a dolog, hogy egy 13 éves taknyos kölök fogja megmondani egy intézményvezetőnek, hogy mit csináljon:D

Iskolaköteles vagy, olyan nincs, hogy nem jársz suliba. Természetesen ha magán az ünnepségen nincs kedved részt venni, szíved joga. Az már valóban nem érdekli (nem kellene, hogy érdekelje), hogy most te éppen ott vagy, vagy nem.

A rossz tapasztalatok miatt én sem kísérletezgetnék az igazgatód helyében a továbbtanulás évében, hogy tényleg lenyugodtatok-e.

2013. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Elősször is ha megkérlek akkor normálisan beszélj,mivel én is normálisan írtam ki a kérdést, de valahol az őt is minősíti amúgy,hogy egy gyerek nincs ott az iskolája ballagásán. A másik meg az,ha nem nyugodtunk volna le akkor most is csinálnánk a feszkót. És amúgy is édesanyám beszélne vele,nem én!:)
2013. jún. 15. 14:14
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

nálunk pont volt egy srác, aki az utolsó 2 évre átment egy másik osztályba... nálunk engedték...

Az nem fogja érdekelni, hogy ballagsz-e vagy sem... azzal nem te teszel szívességet, hanem az iskola neked, hogy megszervezik egyáltalán a ballagást...


Esetleg meg lehetne kérdezni még egyszer, és elmondani, hogy mi a helyzet... De ha nem bíznak bennetek (amire okot adtatok) akkor nem fognak maguknak bajt csinálni és összeereszteni benneteket.

2013. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Értem, tudom amúgy az a legrosszabb,hogy a B.osztályból átraktak 2 embert is hozzánk én meg már 1 éve könyörgök érte,de nem érdekli. De megpróbálja anyum rávenni hátha sikerrel járna:)
2013. jún. 15. 14:20
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Nehogy már neked álljon feljebb, és még rajtad kívül mindenki köszönje meg (!), hogy normálisan viselkedsz! Csak úgy beszéltem veled, amit megérdemeltél, ezt az összes szó amit leírtál, megerősíti.
2013. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nekem nem áll feljebb,szó sincs róla. Ha megkérhetlek ne érts félre. Kérdeztem egy normális kérdést erre jön egy magadfajta és bele köt..
2013. jún. 15. 14:47
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold, hogy egy iskolaigazgató (vagy akárki) zsarolható egy ballagáson nem megjelenéssel, illetve, hogy zsarolás ellenében számodra pozitív döntést hozna. Már csak 1 év, nem? Azt kívánom, hogy legyen ez a legnagyobb gondod az életben! :)
2013. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
32%
Nem, ez nem egy normális kérdés, ez 100% hiszti! És nem őt minősíti, ha nem mész el ballagásra, hanem TÉGED. Inkább otthon durcizol! Nőj már fel.
2013. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit sem zsarolni! Teljesen félre értitek.. Engem nem minősít,de m1 nem is érdekel. Jah és 13 évesen nem fogok felnőni!
2013. jún. 15. 15:26
 10/26 anonim ***** válasza:
Hát minimum a korosztályod szintjéhez azért fel kéne!
2013. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!