Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljunk ha egy csaj...

Mit csinaljunk ha egy csaj azzal menozik, hogy neki mar megjott?

Figyelt kérdés
Nekunk meg van suli,mert egyszer kimaradt egy het.És a csaj aki mar amugy is nagykepu most ezzel vaganykodik.De mit csinaljunk.Az mar nem jon be,hogy nem figyelunk ra....
2013. jún. 21. 11:49
1 2
 11/18 anonim válasza:
Kedves utolsó ! Mond már meg ,hogy az elhízást hogy következtetted ki ebből ,hogy kinek mikor jön meg... ?!
2013. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ma 13:12 Pedig hidd el, lehet benne valami, elhízást okozhatnak a hormonok is.
2013. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Nálunk olyan csaj is van,hogy a fiúknak avval menőzik,hogy:Jaj,hogy fáj a hasam!

Én vártam,de mindent megadnék,ha még nem ,,jött volna meg,,.

Élvezd ki,amíg lehet!

2013. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Van egy south park rész is erőől. javaslom tanulmányozásra.
2013. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem dicsekedni akarok, a mi időnkben még ciki volt, de nekem is már 11 évesen megjött, de nem híztam el, sőt, kifejezetten gebedt vagyok.
2013. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
aha,am majd megnezem az a south park reszt:DD!!
2013. jún. 22. 10:52
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]

3.évad 16.epizód

2013. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

" Kedves utolsó ! Mond már meg ,hogy az elhízást hogy következtetted ki ebből ,hogy kinek mikor jön meg... ?!"


Puszta megfigyelés. Nyilván semmiféle szabályt nem állapítottam meg ezzel. De tényleg emlékszem az évfolyamunkból (4 osztály) azokra a lányokra, akiknek nagyon hamar megjött. (Ők is eléggé büszkék voltak rá, nem nagyon maradt titokban.)

Na velük manapság is összefutok néha, így tudom hogy néznek ki. Hát egytől-egyik akkora darabok.

Mondjuk a többségük már akkor is ducibb volt az átlagnál. De nem mind. Volt 1-2 csaj a hamar menstruálók közül, aki inkább ponthogy nagyon csinos, nőies volt (magas, vékony lábak, nagy mellek) 11-13 évesen már. Már ők is úgy elhíztak...


Lehet nem általános jelenség, de a környezetemben mégis ez figyelhető meg.


És később is, ha valakivel beszéltük, hogy hány éves korában jött meg... No a felnőttként ducikról mindig kiderül, hogy hamar jött meg nekik.

Úgyhogy valami lehet a dologban, mégha vannak is kivételek.

2013. jún. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!