Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljunk? (részletek lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel hétvégén fogok talizni a belvárosba, tudtok valami jó helyet pl pub, bár, kávézó stb.
2012. febr. 10. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Cactus Juice az oktogonnál, vagy Irish Cat a kálvinnál. De elviheted a Creolba, vagy az 5kertbe is, azok is igényes helyek. Vagy hívd el a Westendbe, MoM-ba moziba és utána üljetek be ott valami szimpatikus bárba. Nekem ezek eddig mind beváltak!


25f

2012. febr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
bunji jumping-oljatok *trollface*
2012. febr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is csak ajánlani tudom az Irish Cat-et a Kálvinon...Van még a baross és a józsef krt sarkán a Stex.

Vagy a Kakas(astória,móricz,kálvin)

Nagymező u,Wesselényi,Király u.,Akácfa u. tele vannak jó kis beülős helyekkel.

Utána lehe menni moziba ha belefér.

24Nn

2012. febr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a mozit nem javasolnám, nem egy jó randihely.

Menjetek valami bárba, kávézóba, ahol tényleg lehet beszélgetni, nem pedig egymás mellett ültök némán, mint egy moziban, üvölt a képetekbe a film, és semmi kommunikációra nincs lehetőség.

2012. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!