Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kell a lányoknak folyton...

Miért kell a lányoknak folyton rondának nevezni anekik nem tetsző fiúkat, miért nem bírják ki azt, hogy ne csúfoljanak valakit, miért nem bírjátok azt mondani, hogy bocsi, de nem vagy az esetem?!

Figyelt kérdés
Lassan az lesz, hogy én is bosszúból elkezdem csúfolni a lányokat. Például van, hogy egy lány helyesnek tart képem alapján, végr ekezdek önbizalmat szerezni, erre másnap egy csaj rondának nevez és minden elmegy, újra egy lelki roncs vagyok, aki nem mere csajoknál próbálkozni, meg ne is akar, annyit csalódtam már a láynokban, mintha mindegyiknek csak a külső számítana, nagoyn ez a lényeg úgy tapasztalom. Én meg közben keresem azt a lányt, aki két csöcskén kívül mással is el tudna csábítani, de csak üressség, kegyetlenség van a csajokban, a vonzó külső mögött, sőt sokszor a nem vonzó külsejű lányoknál is ez van, csak ők jobban eljátsszák a jó kislányt először.
2013. júl. 16. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
"Én meg közben keresem azt a lányt, aki két csöcskén kívül mással is el tudna csábítani"..jaj húzzál már innen
2013. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Az a baj, h te is pont olyan vagy mint egy lány. Annyira értékeled magad, amennyire a másik nem téged. Egy férfi nem lesz idegroncs attól h vki azt mondja h ronda. Növessz tököt!
2013. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Te miért nem bírod ki, hogy nem hisztizel itt, hanem méltósággal viseled a pofonokat?
2013. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csak azt tudják ennyire befolyásolni, akinek alapból semmi önkritikája nincs és hagyja, hogy a környezete befolyásolja.


engem is neveztek már rondának pusztán irigységből(persze lehet nem mindenkinek én vagyok az esete, de amikor bulikban striguláztunk a barátnőmmel azért a végeredményre nem panaszkodhatok) és kövérnek, de soha nem voltam kövér(155 cm, 48 kg vagyok most, igaz minimális hájam van, de nem vagyok kövér és 55 kg-nál se voltam soha több).


az önbizalmamat nekem is széttiporták egy időben, de aztán megjött és azóta sokkal jobban érzem magam a bőrömben.

2013. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hath, szerintem probalkozz ujra es soha ne add fel,mert mindenkinek teremtettek egy part az eletben.
2013. aug. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!