Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Nagyon dülhös...

Mit tegyek? Nagyon dülhös vagtok! Az egyik ismerôsöm elárult egy kamutitkot és szeretném hogyha megfizetne ezért, de nem csupán errôl van szó! Tőbbi lent!

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársammal beszélgettünk, míg oda nem jött az a pletykás kis... ( bocsi! Dühös vagyok) Szóval odajott az a lány és faggatózni kezdett. Hallottam mástól hogy nem tud titkot tartani, így azt mondtam hogy van egy barátom titokban. Nagyot nézett és òrákig csak vigyorgott ràm. Nagyon kedves volt, még a házimat is megírta. Másnap az osztály másik kettô leg letyi-petyizôs csaja odarohan hozzám: Úristen! Úristen! Nemtudtam hogy a fölöttünk járò évfolyam leghelyesebb pasiával randiztál és még csókolóztál is ezt a Dórika mesélte ! Na itt nálam kiverte a biztosítékot! Odamentem és mondtam pár nem túl szép szavat, bosszús könnyekkel rátapostam a lábára! Jött a szöveg hogy : ...-hogy gondolhatod ezt a legjobb barinôdrôl??- azóta folyik a harc, de még engem tartanak jó fejnek, viszont nem tudom hogy errôl mások mit gondolnak... Nemtudom hogy mit tegyek vele! Égessem le? Egy szót se szóljak hozzá? Vigyor a képébe? Mitévô legyek? ( békülés nem lesz! )

2013. júl. 22. 23:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesíràsi hibák miatt vagy az elírások miatt is!
2013. júl. 22. 23:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapból neked sem kellett volna kamuznod, de az már tényleg a legalja, hogy ő is rátesz egy lapáttal, és kiszínezi a dolgokat. Beszéld meg vele, mert ez tényleg baromi szánalmas...
2013. júl. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen! Egy szörnyeteg vagyok, de leégetett a fél iskola elõtt és még most is írogat rám az a fiú, hogy kedves vagyok de ezek után utálni fog! És ez csakis miatta van... Ha nem mondja tovàbb, akkor megmondom késõbb az igazat neki, de ezek után marad is a harag, fõleg ha így beszél velem! De azért köszi az õszinte választ ;)
2013. júl. 22. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:
micsoda eget rengető problémák
2013. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rúgd arcon
2013. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőj fel. De előbb rúgd arcon.
2013. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!