Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most leszek gimis, szeretnék...

Most leszek gimis, szeretnék tanácsot kérni. Valaki adna valami tanácsot?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy ugyanúgy ki fognak közösíteni, mint itt általánosban. Csak mert más vagyok... Hallottam, hogy van egyfajta "beavatási szertartás", ami azt jelenti, hogy halálra szekálnak. Én nem bírom az ilyen helyzeteket. Valaki adna néhány tanácsot?

14/L



2013. júl. 27. 23:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
d
2013. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Nálunk anno, semmi ilyen nem volt. Mondjuk az én gimim nagyon kicsi volt. Ez valamilyen szinten előnyös, mivel nem kellett sok idő és mindenkivel akivel csak akartam jóban tudtam lenni.

Nem tudom, ez valószínüleg nehezebb egy nagy gimiben. Nincs már sok idő, de én azt ajánlom, ha nem vagy megelégedve tegyél ez ellen, a súlyod ellen, a félénkséged ellen, hogy amikor belépsz, majd az épületbe, úgy nézzenek rád, mint valakire, akinek a kisugárzásában, van valami ami azt súgja, nem szórakozhatnak vele. De! Figyelj arra is, hogy ne könyveljenek el önteltnek, az semmiképp sem jó a jövőre nézve, mintahogy a visszahúzódó, " hagyjatok ki az egészből " típus sem.

2013. aug. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Hát akkor én most ismertetem a rossz oldalt. Megvan rá az esély hogy az ilyen nagymenő csávók igenis be fognak szólogatni a súlyod miatt nálunk is így volt..:/ És én ugyanígy voltam mint te. Csendes, nem átlagos ízlésű lányként kerültem be egy csomó túlérett csaj és nagymenő csávó társaságába. Az első évben amikor még nem annyira ismertük ki egymást és még úgy mindenki szóba állt mindenkivel tűrhető volt, de amint kialakultak a klikkek a második évben nagyon elnyomottnak éreztem magam. 3-4 emberrel találtam meg a közös hangot, de nagyon zavartak a bunkók meg ezek 'lányok'.. Most szeptembertől új iskolában kezdek.. tudom nem a legjobb megoldás de.. Ha túl akarsz élni középiskolában akkor meg kell tanulnod leszarni mindenkit. Mert a tizenévesek elképesztően kegyetlenek tudnak lenni...:/
2013. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Fú Köszönöm az utolsó kommentelőnek az együttérzést! Nem tudod, mennyit segítettél.
2013. aug. 13. 16:20
 15/16 A kérdező kommentje:
Csak az abj, hogy én alapból leszarom a hülyéket, és ezért azt hiszik,(minden osztálytársam) beképzelt vagyok...:/ Nem értem ezt a logikát. De hát akkor most mit tudnék csinálni? Verekedni nem tudok, a káromkodás pedig azért nem állna jól egy lánynak.
2013. aug. 13. 16:22
 16/16 anonim válasza:
A 'rossz oldal ismertetős' kommentelő vagyok!:) bocsi hogy így utólag, de amúgy nem lehet ez ellen tenni semmit, csak tűrni. Egyébként nekem nagyon bevált az új iskola, végre nem jövök haza minden nap depisen!! :) REMÉLEM TE IS JÓL ÉRZED MAGAD!!!! :))<3
2013. szept. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!