Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon nagy butaság, de...

Nagyon nagy butaság, de kisebbségi komplexusom van az osztályban mert mindig mindenki úgy jön vissza nyárról, hogy megnőtt a cicije meg a haja, én meg évről évre ugyan olyan maradok, mint egy kislány. Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Pedig 18 éves vagyok, és nem csak beképzelem, hogy nem változok, mert ugyan akkora melltartó és ruhák kellenek, ugyan úgy nézek ki mint a 8.os ballagási képen, de a többiek olyan szépen kikerekednek. Mintha ők lassan felnőnének, és meg kis nyomi maradok, egyre szebbek és nőiesebbek. Stílusra én sem vagyok fiús, de egy nagyobb cici sokkal nőiesebben mutat, csinálhatok az arcommal bármit.

2013. aug. 21. 13:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg okosabb lennél, mint ők, akkor tudnád, hogy rohadtul nincs jelentősége annak, hogy kinek milyen a cicije meg az alakja. Én 25 éves vagyok, 70A a melltartóméretem és soha életemben nem volt emiatt kisebbségi komplexusom.
2015. márc. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!