Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi várható akkor ha két olyan...

Mi várható akkor ha két olyan osztályt összevonnak amelyikben a többség (90%-a) nő?

Figyelt kérdés

Ráadásul, a két osztály sosem volt jóba, mindig fújtak egymásra. És most kiderült hogy szeptembertől összevonják őket. A mi osztályunkban ugye megvan, hogy ki az osztály legjobb csaja akire hallgatnak a többiek stb. Ez összevonás után menyiben változhat? Az összevonást senki sem szeretné, mivel a másik osztályban van egy pár roma csaj is, nálunk meg csak magyarok vannak. Igaz nálunk is vannak vadabb, és harciasabb csajok de nem tudom, hogy hogy fognak egymáshoz viszonyulni, és mennyire fog megváltozni az osztály légköre?

Nektek mi erről a véleményetek, ha történt már veletek ilyen, vagy hallottatok hasonlót légyszi írjátok meg.

Vagy ha nem akkor csak hogy szerintetek mi várható?



2013. aug. 25. 12:33
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, az egyes válaszom halálosan komoly!


De ahogy olvastam, a többi válaszoló is őszintén, komolyan írt!

2013. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

az fog történni hogy a két már kialakult hierarchia összevegyül és az összes eddigi osztályon belüli szerep ujrafelosztódik, tehát új vezér, új udvartartás. Az győz aki a jobbik. Lásd: állatvilág.


ennyi fog történni.

A módszer és az időbeni lezajlás elég változatos lehet, vagy gyorsan kialakul vagy lassabb folyamat lesz.

2013. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Nálunk úgy volt hogy 9.-ben csak fiúk voltunk, aztán 10.-ben kaptunk lányokat, és most 11.-ben megint kapunk 11 lányt. Eldöntöttem full flegma leszek az összessel... Elvégre ez a mi osztályunk :D

Nálatok kb semmi nem fog változni mert össze lesztek zárva, ki fog békülni mindenki új barátnőket szereztek aztán hello.

2013. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A Hubulu tözs vezetésével megnyeritek a végfeloszlást!
2013. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nálunk suliba idén szétszedték a a 9.B osztályt (Nálunk Szlovákiában 9. az utolsó osztály alapsuliba) és a tesóm D-be járt. Hozzájuk is kerültek 6-an (2 roma lány 1 normális lány és 3 norm. fiú). Az első 1-2 hónap nagyon nehéz volt mert a 9 év folyamén minden osztálynak meg volt a véleménye a másik osztályról. Viszont utána befogadták őket barátilag is és csak az egyik roma lánnyal volt problémájuk (családi ügyek). Év végére meg már nagyon jó haverok voltak. Szerintem meg fogjátok érteni egymást és egy kis idő múlva jóban lesztek (vagyis legalább a többségetek).

Nekochan (12/L)

2013. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem fogtok belehalni szerintem.
2013. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kánaán :D

Na de láttad azt a részt az Egy rém rendes családból,amikor 3 nőnek egyszerre jön meg?

Képzeld el ezt,de sokkal többel és egész évben :D

2013. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ha fiú vagy, csak élvezd ki :D
2013. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!