Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Miért nem fogjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Miért nem fogjátok fel hogy mi férfiak nem akarunk tőletek barátságot, hanem nőként akarunk ttiteket és jókat dugni veletek? Legalábbis a többség.

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 10:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 Zakathol ***** válasza:
84%
Na mi van, nem fekszik le veled senki?
2013. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
de érdekes.. nekem csak fiúbarátaim vannak:)
2013. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
Addig van ez amig az embernek nincs tarsa aki lekoti es kielegiti minden vagyat. Utanna mar MINDEN mas lany csak baratkent johet szoba. Szoval kedves kerdezo kellemes ismerkedest es kivanom hogy talald meg azt a lanyt aki megnyitja a szived. :)
2013. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
És te mért nem fogod fel, hogy akkor nem sok nő fog veled szóba állni? Mert mi meg nem akarunk minden jöttmenttel dugni?
2013. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Lefekszik velem,most is van szexpartnerem.De már unom ezt a legyünk barátok dumát.Már jópárszor volt részem ilyen szövegbe és unom.

Persze ez nem jelenti azt hogy minden nő,azt akarja tőlem.De unalmas már ez a köcsög szöveg:D

2013. júl. 3. 10:43
 6/53 A kérdező kommentje:

ma 10:42


Én meg nem akarok minden jötte mentnek barátja lenni.Nekem a nő nembarát,hanme szexpartner,feleség,barátnő,szerető stb.De nem barát!Ami nem is jelenti azt hogy minden jött mentel le kell feküdnötök


Nem mellesleg egyszerübb azt mondani hogy bocsi nem lesz köztünk semmi,mint ilyen barom szöveggel jönni hogy jaj barátok legyünk.Szánalom:D

2013. júl. 3. 10:45
 7/53 anonim ***** válasza:

Most előveszem a papírzsepim,és megtörlöm a könnyes szemem! :( (nah jó viccet félre téve)

Mi bajod azzal,ha egy pasit csak barátként szeretünk?Még jó hogy csak fiú barátaim vannak,akik sohasem akartak megd*gni!Tudod vannak olyan csajok,akik a pasikkal jobban ki jönnek barátilag,mint pl egy csajjal!

2013. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

ma 10:47



Azért mert én egy nőnek sem lszek a lelki szemetes ládája,amiért cserébe semmit nem kapok.Ez csak kihasználás a nők részéről.Ennyi.De aki van olyan hülye aki ezt beszopja,akkor csinálja.Én inkább duglak titeket:))

2013. júl. 3. 10:49
 9/53 anonim ***** válasza:
Kérdező, elég furcsán látod a barátság fogalmát.
2013. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

"Még jó hogy csak fiú barátaim vannak,akik sohasem akartak megd*gni!"


Nyilván te azt csak tudod:DD Biztos elmondja hogy hányszor verte ki rád a f..szát:D Jaj de kis naív vagy..:D

2013. júl. 3. 10:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!