Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor valaki a túlsúlyos lányokat jön ide szidni, akkor lehurrogják, de ha a "lúzer" srácokat oltogatják, akkor a többség helyesli, hogy szűzként kell meghalniuk?

Figyelt kérdés
A lányokat általában sokan bevédik, de ha egy szerencsétlenebb sorsú srácról van szó, akkor kórusban alázzák, szidják. Miért élveznek a lányok ilyen védelmet, a lúzer srácok mellett meg miért nem áll ki senki? Ez így nem igazság!

2013. aug. 6. 16:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
53%
Bonyolult lenne kifejteni.
2013. aug. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
34%
mert a lányt más szidja, a fiú viszont maga nyafog itt általában
2013. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
50%

Majd rá jössz,hogy a nőké a világ.

Am jól értelmezem,hogy a lúzereknek vezér kéne?Aki megvédi őket és vezeti a népet?

Mert én arra jelentkeznék.

2013. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:

És te lennél a "lúzerek királya?" :)

A viccet félretéve ez tényleg így van. Egy nem sikeres srác ma nem ér semmit. Éppen ezért nem ártana némi összefogás és akkor már azonnal nagyobb tekintélyre tennének szert.

2013. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
76%

Mert fáj nekik az igazság, nem bírják a kritikát. Azt képzelik (bocsánat, kéBzelik!!!!!) hogy a nőknek mint olyan ,minden jár, akkor is ha úgynéznek ki mint a Michelin gumiember. Nemszámít hogy 500 tonnás drabál Kirov reporting házisertés tenyészkoca, neki JÁR a kőgazdag álompasi ugye! Csak ehhez éppen egy keresztbe-szalmát se tesz, csak fennhangon szidja a genetikát két sajtburger menü betolása között.

Sebaj, majd 45 éves klimaxos milfként rá fognak jönni hogy lehet mégiscsak fogyókúrázni kellett volna, nem ajvékolni, de akkor már késő. Az nevet, aki utoljára nevet.

Az meg hogy "a lúzer kisfiúk haljanak meg szűzen, fújj, monnyonle", jellegzetes női ostobaság, egy jó adag rosszindulattal vegyítve, valamint némi natív trollkodás is fellelhető benne. Másra nem is számítok igazából tőlük.

2013. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
9%
2-es már elmondta a lényeget.
2013. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
Király nem :D csak vezér.
2013. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon ez a valóságban is így van. Anno még én nekem is volt részem ilyenben, mert én is a tipikus áldozattípus lúzer srác voltam.


Ha valaki engem bántott, akkor mindenki leszarta, senkit nem érdekelt. Viszont ha az egyik bálnának beszólt valaki, egyből kórusban ment a hiszti. Szóval ez nem csak internetes jelenség.


Az okára nem tudok mit mondani.

2013. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem azzal van a baj, hogy valaki hogy néz ki, tehát kövér vagy sovány. A hozzá állással van a baj. Azzal ha az ellenkező nemet gyűlöli valaki a saját sikertelenségéért, és itt puffog és általánosít, hogy a nőknek csak a szép pasi meg a sok pénz kell....sajnos többnyire kiderül, hogy a kérdező problémája az intelligencia szintjével van kapcsolatban és a hozzáállásával. És mindig bombázók kellenének nekik, és megkeseredve írják, hogy átlagos vagy molett jutna, de az kinek kell....ja, hát itt a baj.
2013. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
74%

70 %, megmondjam neked, miért?! azért, mert ők manapság hulladéknak számítanak. Korábban már ki is írtam egy kérdést ezzel kapcsolatban. Ha megfigyeled, akkor ha valaki izraelita, roma, fekete, ázsiai, meleg, valamilyen kisegyház tagja, hívője, stb...-akkor bármilyen hátrányos megkülönböztetés esetén azonnal mellé áll egy közösség. Ha meg nő, akkor főleg kismillió csoport van mellette.

De ha egy szerencsétlen fiúról, férfiról van szó, akkor senki! Engem pl. rendszeresen, nem egy alkalommal a saját családtagjaim vagy ismerőseim előtt alázott porrá, sértett meg a legszemélyesebb méltóságomban valami bunkóházi, mégsem zavart senkit.

Tudod, az kellene, hogy az összes lúzer eltűnjön ebből az országból, aztán maradnának a nagyon kemény, nagyon menő gyerekek és lányok-csak éppen gazdaságilag és mentálisan is összeomlana ez az egész bódé, mivel tetszik vagy sem-a lúzerségük ellenére rengeteg ilyen ember oroszlánrészt vállal az ország életben tartásából.

2013. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!