Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetem után pár évvel várható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetem után pár évvel várható, hogy érettebbek lesznek a lányok?

Figyelt kérdés
vagy a generációmmal van a probléma, nem a későbbre tolódott érettségről?
2013. jún. 11. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az okok egyedenként eltérőek így csak feltételezésekbe tudunk bocsátkozni, amit nem lehet kivetíteni az egész korosztályodra.
2013. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy igen, általában elkezdenek komolyodni. Persze van akinek sose nő be a feje lágya :)
2013. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez mindenkinél más, sőt a szülők hibája, mert nem önállósodnak,

régebben már középsiluban nem viselkedtek ilyen gyerekesen, mint most, de ez sok mindenen múlt, ami ma nincs

minél több technikai cucc van a fenekük alatt, annál inkább nem gondolkoznak, erre jó példa, érdemes megnézni néhány kérdést N

2013. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

mert én inkább vagyok szingli, mintsem hogy lesüllyedjek erre a színvonalra, amit a huszonéves lányok is képviselnek.


gyakorlatilag tiniként viselkednek. nevetséges...

2013. jún. 11. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen.. Ha csak az én környezetemet veszem.. Egyetemen vagyok elsőéves.. Ott a legtöbb csajnak az a buli, ha iszik, drogozik és másnap nem emlékszik rá.. Lehet majd kinövik.. ki tudja..
2013. jún. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Körülöttem - egyetemen - mindet hülye picѕának látom. Utána, vagy a vége felé meg szerintem lepukkantak lesznek valahogy. Voltak csajok, akik után kajtattam, majd évekkel később ők kezdeményeztek, vagy jöttek oda, hogy jaaaj mizu ezer éve... Olyanok, mintha "már velem is beérnék" alapon jönnének oda smúzolni. Komikus. :D
2013. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!