Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon gáznak fognak tartani,...

Nagyon gáznak fognak tartani, hogy nem mentem el gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Félek, hogy így nem lesznek barátaim. Otthon nagyon népszerű voltam, félek, hogy Pesten kinéznek majd maguk közül emiatt a többiek. Amúgy otthon sem voltam egy ivós fajta, és mégis sok barátom volt, úgyhogy reménykedem, hogy itt is lesznek normális fiatalok...

2013. aug. 25. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lesznek barátaid!!:DD Nyuginyugi,ne izgulj,ne görcsölj!A menőség meg nem olyan jó,mint hiszed.. mert aki pld. általánosba menő,az még aranyos..de középiskolába menőnek lenni szerintem nem jó.. itt nálunk,aki okoskodik állandóan,az lett a menő..meg viccesnek hiszik magukat mind,és egyik viccein se tudok nevetni.Hülye mind.

Az egyik ilyen okoska lány az autista kistestvérét olyan szinten megalázta egyszer,hogy majdnem felálltam és pofonvertem.Az tartott ülve a székemen,hogy a matektanár órája volt,őt meg szeretem annyira,hogy nem csapok patáliát az ő óráján.

2013. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, mondjuk én is fizettem a ˝ menőségért ˝, mert teljesen kijátszottak páran... Na de mindegy, jó lenne, ha azért lennének páran körülöttem :)
2013. aug. 25. 00:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fognak emiatt gáznak tartani szerintem.
2013. aug. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alaque ***** válasza:
100%
Le se szarják. Kötelező? Nem. Akkor meg? Nem volt kedved és kész, nyilván nem te vagy az egyetlen.
2013. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én sem megyek, és egyáltalán nem érdekel mit gondolnak:) Megmondod, hogy programod volt, és egyszerűen nem fért bele. Hiszen még nyár van, előfordulhat hogy éppen abban az időpontban nyaralsz még. Vagy igazából meg sem kell magyaráznod.. Nem tartozol ez miatt beszámolóval. Barátaid ettől függetlenül leznek. Aki ez miatt elítél, az sem érdemli meg hogy haverkodj vele! Viszont lesznek normálisak is, és biztos rajtad kívül más is kihagyja. Nem kell félni:) Én is paráztam ez miatt, de már rájöttem, hogy nincs miért. Nyugi.:D
2013. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyetemen már felnőttebb, értelmesebb emberek vannak. Nem akadnak ki ilyesmin, nem voltál és kész. Vagy sokallod az árát és kész. Aki emiatt gáznak tart, annak ne is hiányozzon a társasága.


Pestről mondjuk hallottam már olyat hogy a pestiek lenézik a máshonnan jövőket, mert hogy "falu". Azt is aki megyeszékhelyről ment. :S Háát, aki ilyen azzal én nem is akarnék jóban lenni. Akkor barátkozzon csak a többi pestivel.

2013. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alaque ***** válasza:

OFF:

Megyeszékhelyről költöztem Pestre egy-másfél éve, és EGYSZER SEM találkoztam azzal, hogy lenéznének emiatt. Az más kérdés, hogy "otthon" élcelődnek azon, hogy pesti lettem. :)

2013. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy: ha ez főiskola, kb senki nem is fogja észrevenni, hogy nem voltál ott, ahogy még a csoportod legalább 30-40%-a sem volt. Ez nem kötelező, és nem maradtál le végleg semmiről, beszélgess, barátkozz nyugodtan, max elmesélik, ők milyen jól szórakoztak, már ha ők voltak egyáltalán...


Kettő: Én fővárosiként magasról tettem rá, melyik csoporttársam honnan jött. A legtöbbjükről eleve pár hetes ismeretség után derült ki, hová valósi, de az sem számít. Ha jófej, szeretem, ha nem, elkerülöm. Lakhelye ezen nem módosít se negatív, se pozitív irányban

2014. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!