Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Félek, hogy egyedül maradok...

Félek, hogy egyedül maradok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most megyek 8. osztályba tehát jövőre már középsulis leszek. Az általános iskolai barátaim nem is nevezhetők barátoknak hiszen nincs olyan akivel igazán beszélhetnék vagy bandáznánk fagyiznánk ilyesmi. Tök normálisnak tartom magam kiállok mellettük ápolom a haverságot de vissza csak egy felületes szimpátia jön. 1 barát van talán de ő róla változó véleménnyel beszélhetek, és egyébként is általános iskola után úgysem találkozunk. Félek még az új légkörtől a középiskolában. A felnőtt korosztállyal érdekesmód kijövök és könnyen kapcsolatot teremtek és detto ez van az interneten. Még is vannak kétségeim. F/14

2013. aug. 31. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Tehát attól félsz, hogy a középsuli sem kecsegtet jobb lehetőségekkel a barátszerzésben?

Ha ezt gondolod, akkor nincs igazad.Főleg, hogy 3 osztály lesz egy évfolyamban.Biztosan lesznek olyanok, akikkel jól ki fogsz jönni.

2013. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy mindenki ilyen páva barátot akar akinek száz profilképe van fb-n meg iszik, füvezik? Akkor inkább ne legyen barátom :D
2013. aug. 31. 18:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Most látom válaszod, először is köszönöm másodszor remélem, hogy igazad lesz!
2013. aug. 31. 18:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát vegyes a társaság, de találhatsz benne jó barátokat.Nálunk is úgy volt gimikezdésnél, hogy rengeteg, sosem látott ember egy rakáson, pár perc múlva realizálódik, hogy mostantól több évig velük kell töltened az év nagy részét, aztán elkezdesz beszélgetni az elsőre szimpatikus emberekkel.Mire nálunk kialakultak a nagyjából végleges baráti viszonyok, egy jó fél tanév eltelt.Csalódtunk a másikban, volt, hogy kellemesen, de végül is senki sem maradt társaság nélkül.

Én nem látok esélyt arra, hogy minimum egy-két barátod ne legyen.

2013. aug. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondhatni én is így éreztem a szakközéptől, és aztán lám, :)

4 barátnőm lett, akik NEM HAVEROK, ---- BARÁTOK !!

Én is nagyon paráztam ezektől : új hely, ismeretlenek.

Remélem neked is jól sikerül majd.

2013. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat. A szókincsem elég jó ahhoz, hogy emberekkel jól kommunikáljak csak itt magyarországon kialakult egy olyan társadalom ahol az a menő aki minél jobban balhézik meg ilyesmi. :) de remélem lesznek olyanok akik nem ezt a réteget értékelik hanem normálisan ellennénk buliznánk ilyesmik. ez kell :D
2013. aug. 31. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó gondolkodásmód, még ha kevés barátod is lesz, akkor se veszítsd el önmagad.
2013. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

én most mentem középsuliba, és velem is ez volt elötte, hogy tudtam, hogy senkit sem ismerek, és paráztam, hogy mi lesz. de 2 hete járok oda és már most olyan az osztálylégkör, mintha mindenk legalább 8 éve ismerné egymást (35-en vagyunk) sőt, még nagyobbak is jöttek haverkodni :) szóval nyugi, egy embert biztos találsz akivel össze tudsz haverkodni, vagy lesz olyan szerencséd mint nekem :)


15/F

2013. szept. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :)
2013. szept. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!