Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiálltam magamért és ezért...

Kiálltam magamért és ezért utál az egész osztály?!

Figyelt kérdés

van ilyen gólyabál szervezés és van pár ember akik mindig benne vannak az ilyenekbe már évek óta és ebbe csak 5 ember lehet benne és én is jelentkeztem (de elsőnek úgy volt h 7-en lehetnek)

és aztán pár lány meg a többiek úgy döntöttek h engem és egy másik csajt raknak ki és meg se kérdeztek és aztán elmondtam ofőnek és ő is beszélt velük h én is tudjak érvényesülni de most meg mindenki utál mert miattam kell egy másik embert kitenni....ez ek a lányok mindig benne voltak évekig ilyen sulis dolgokba és más nem is lehetett benne

...

legjobb barátnőp másik osztályba jár és ő is kiállt mellettem ...de azt osztályom meg azt is mondja h csak azért akarok benne lenni mert bnőm is benne van..közbe nem..csak végre egyszer én is szeretnék benne lenni valamibe..valaminek a megszervezésében..

és most az a gond h elmondtam a véleményem h had lehessen más is ne csak mindig ugyan az mert másoknak is vannak ötletei és nem csak azoknak akik már évek óta mindenbe benne vannak

szerintetek igazam?

mit csináljak? hogy tudnák kijönni belőőle jól?


2013. szept. 11. 16:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm :)


nem árulkodtam de mivel ez fontos nekem és ez maradt az utolsó esély ezért nem tudtam mást tenni én se akartam a tanárhoz menni rögtön...

2013. szept. 11. 18:09
 12/26 A kérdező kommentje:
nem feltűnősködés csak szeretnék részt venni a szervezésben én is
2013. szept. 11. 18:10
 13/26 anonim ***** válasza:
29%
ezt elszurtad...
2013. szept. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

kössz

sokat segítetek

2013. szept. 11. 18:22
 15/26 anonim ***** válasza:
58%

Kíváncsi vagyok rá, hogy 9-es mikor járt utoljára gyerekek között. És arra is hogy neki mi a véleménye arról, hogy kiáll magáért. Megy árulkodni a főnöknek?


Amúgy a kérdésre a válaszom, mert úgy látom muszáj kifejtenem: jogod van benne lenni a csoportban, és jó, hogy nem engedsz a menőknek, de nem a megfelelő módon érted el. "Tanár kis kedvence, nyalizós, árulkodó, megbízhatatlan, gyenge." Ezt érted el vele, így fognak elkönyvelni. És ezen baromi behéz, szinte lehetetlen változtatni.

2013. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
de most csináltam volna? törődtem volna bele h kiraktak? megpróbáltam beszélni vele de nem ment meg az ofő is még az elején rakott ki pár embert a szervezésből mert rosszul tanulnak szóval neki is van beleszólása..
2013. szept. 11. 19:05
 17/26 anonim ***** válasza:
78%

Akkor az ofőd is rendesen elcseszte, mert ahelyett, hogy ilyen feltűnően intézi el, hogy benn lehess, mondhatta volna, hogy a jó tanulmányi eredményeidért, vagy akármiért tesz az egyik rossz tanuló helyére.

Jobb érveket kellett volna felhoznod, hogy benn lehess, esetleg ha előrelátó vagy, akkor elkezdhettél volna velük haverkodni, hogy ne kelljen ezért veszekedni velük. Bár nem ismerem az osztályban elfoglalt státuszod...

De ezzel az akcióval most tényleg csak vesztettél.

2013. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk is vannak ilyen "primadonnák", akik úgy gondolják, hogy nekik több tapasztalatuk van, ők a menők, így nekik van CSAK joguk az adott helyzetbe részt venniük.

Én is szerveztem már gólyabált, és nálunk is ez volt a szituáció anno, én nem mentem árulkodni, hanem próbáltam értelmesen megbeszélni velük, ők meg mondták, hogy nekik már több tapasztalatuk van, és sokkal jobb ötletük, én meg erőszakkal reagáltam rá, mivel eléggé "idegbeteg" voltam azokon a napokon, természetesen én voltam az akit kihagytak a szervezésből, mert erőszakos vagyok.


Ő nem a mindenható Isten, aki majd mindenkit helyre tud rakni, üzenem a kedves hozzászólóknak, akik itt osztogatják az észt, de van olyan, hogy bizony-bizony észérvekkel nem mindig lehet győzedelmeskedni, és ilyenkor kell izzítani a "nehéztüzérséget", az osztály főnököt. Tehát jól tetted! Ha meg annak könyvelnek el, rúgd szét az egyik hercegnő seggét, utána mondhatják rád, hogy gyáva vagy, aki mások védelmére szorul.

2013. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
33%
"szervezésbe részt venniük". Kiakartam javítani, de elfelejtettem a végén...
2013. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Egyszerű a magyarázat a dolgokra,nem kell túlbonyolítani szerintem:

-Mindenki a saját céljaiért,előnyeiért küzd,ebből az következik,hogy felállít a csoport egy rangsort,és kikerül a leggyengébbik láncszem(ez esetben te),és ezt a tagot valahogy ki kell rakni a csoportból.Na most ugye ezekkel a "nagykutyákkal",avagy "menőkkel" nehéz egyetérteni,mert ritkán,vagy egyáltalán nem volt még igazi kudarcuk és nem voltak kiközösítve sehonnan.Ja hát meg ők ugye összetartanak,te meg egyedül voltál,jobban mondva ott volt a barátnőd is,de úgy látszik,hogy ezzel a protekcióval sem tudtál bekerülni a csapatba.Így tehát belekellett volna törődnöd abba,hogy te most nem szervezkedsz,és majd szervezkedned lehet máskor,másban.Ha mégsem jn össze a dolog,ne aggódj,a szerepléstől mostanában elfog menni a kedved,mert elmondom előre,hogy senki sem lesz szinte kedves veled!A barátnődet kivéve.

2013. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!