Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiálltam magamért és ezért...

Kiálltam magamért és ezért utál az egész osztály?!

Figyelt kérdés

van ilyen gólyabál szervezés és van pár ember akik mindig benne vannak az ilyenekbe már évek óta és ebbe csak 5 ember lehet benne és én is jelentkeztem (de elsőnek úgy volt h 7-en lehetnek)

és aztán pár lány meg a többiek úgy döntöttek h engem és egy másik csajt raknak ki és meg se kérdeztek és aztán elmondtam ofőnek és ő is beszélt velük h én is tudjak érvényesülni de most meg mindenki utál mert miattam kell egy másik embert kitenni....ez ek a lányok mindig benne voltak évekig ilyen sulis dolgokba és más nem is lehetett benne

...

legjobb barátnőp másik osztályba jár és ő is kiállt mellettem ...de azt osztályom meg azt is mondja h csak azért akarok benne lenni mert bnőm is benne van..közbe nem..csak végre egyszer én is szeretnék benne lenni valamibe..valaminek a megszervezésében..

és most az a gond h elmondtam a véleményem h had lehessen más is ne csak mindig ugyan az mert másoknak is vannak ötletei és nem csak azoknak akik már évek óta mindenbe benne vannak

szerintetek igazam?

mit csináljak? hogy tudnák kijönni belőőle jól?


2013. szept. 11. 16:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

kösz A biztatást h senki sem lesz velem...


nem akartam beletörődni mert attól hogy ők menőbbek attól még ugyan olyan emberek mint én és nekem is annyi jogom van h benne lehessek mint nekik szerintem..

2013. szept. 11. 20:57
 22/26 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem jól csináltad. És ráadásul ebből a helyzetből most csak egy utad van: kőkeményen dolgozni a szervezésen, bedobni rengeteg jó ötletet és mindent megtenni, hogy sikerüljön. Szóval, bizonyítani, hogy tényleg jó vagy abban, amiben kérted, hogy részt vehess.


De gondolom, amúgy is ezt tennéd.

Szerintem jól csináltad, én is utálom az ilyen "berögződött csapatokat", akiknek mindent szabad.

2013. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel majd csak elfelejtik,nyugi.
2013. szept. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Na azért álljon meg a menet!!Te kérdeztél,és én válaszoltam.Úgy érzem,hogy tök normális voltam..dehát van,akikkel nem lehet.Na akkor állj odébb,ez az oldal nem neked való.Ha azt akarod,hogy hazudjak,írd a kérdésedbe legközelebb!Köszi.Látod,hogy amúgy k.... gyerekes vagy!??
2013. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért volt neked ez az egész annyira fontos?
2013. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
58%

Miért támadja szinte mindenki?? Tökéletesen igaza van a kérdezőnek! szólt az ofőnek h szeretne benne lenni a dologban. ez még nem "mószerolás"! kedves utolsó: mint olvashattad feljebb, még egyszer sem volt benne ebben a szervezésben. a másik 5 viszont minden évben ugyanaz. a kérdés az, hogy nekik miért nagy ügy ez annyira, hogy nem tudnak lemondani róla?? hiszen ők már szerveztek ilyet sokszor, a kérdező meg nem!

úgyhogy szerintem jól csináltad. rohadtul sötét osztályod lehet ha ennyi miatt megutálnak! állj csak ki az igazadért! :)

2013. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!