Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vékony lányok, miért vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lányok, miért vagytok elégedetlenek a súlyotokkal, amikor a legtöbb fiúnak bizony a vékony lányok jönnek be manapság?

Figyelt kérdés

Például itt is olvastam, hogy ilyen 160cm körüli alig 40-50kilós lányok elégedetlenkednek, pedig szerintem nagyon vonzó egy vékony, pici, törékeny lány, bár lehet azért, mert én sem vagyok egy nagy darab, magas fiú. :D

De én szeretem ölelgetni például a picit, törékeny lányokat és elég szívás, hogy folyton foglaltak az ilyen lányok.


2013. jan. 28. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nem jönnek be a vékony lányok...


34/F

2013. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A vékony lányok igazából nem a súlyukkal elégedetlenek, hanem úgy magukkal, nem tudják mit akarnak.
2013. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én alig 150cm magas vagyok.es 42 kilo, van rajtam folosleg, mert nem vagyok izmos (es ugye az izom sokkal behezebb a hajnal) de én hizni szeretnek.. Meg nőni de egyik se megy :D
2013. jan. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok elégedetlen.
2013. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Pretty Ballerina ***** válasza:
Én nem vagyok elégedetlen vele. :D
2013. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is nagyon bírom a vékony csajokat,s sokan vannak igy ezzel. 37F
2013. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok elégedetlen egyáltalán. 167 cm vagyok és 48 kg. Nem teszek érte semmit. Nem diétázom, nem sportolok. Ilyen vagyok és kész. És én is foglalt vagyok, bár engem egy 190 cm magas, izmos pasi ölelget, aki egy erősebb szorítással szerintem bármikor összeroppantana. De én meg ilyen törékenykénet ilyen férfi mellett érzem magam biztonságban. Egy velem egyforma magas, 50-60 kg-s fiúnál félnék, hogy nekem kéne megvédenem.
2013. jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok elégedetlen.. túlnyomorészt. De amikor bekattan vmi a fejemben, akkor igen, pedig 45 kg vagyok..

L

2013. jan. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 160 vagyok és 48 kiló. Nem zavar sem a súlyom, sem az, hogy vékony vagyok, meg törékeny. A környezetem viselkedése b*ssza a csőröm, mert minden nap meg kell hallgatnom a szent papolást a hízásról és egyéb dolgokról. Pedig párszor már le voltak állítva a témáról, mert nem bírják felfogni, hogy hiába eszek éjjel-nappal, ilyen vagyok és kész. Ez az idegesítő.
2013. jan. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt azt kéne tisztázni, hogy elsősorban nem a pasikat akarjuk lenyűgözni. Sokunk számára például kvára irreleváns, hogy a pasiknak mi jön be. Mert bejöhet a pasiknak a szőke haj, ha én sz@rul érzem benne magam. Másrészt meg azért, mert a legtöbb nő elégedetlen magával, mivel a társadalom, a média és a pasik határozzák meg, milyen egy jó nő, és annak a jó nőnek hogyan kell viselkednie. Ami hatalmas nyomást ad a nőkre, főleg a fiatalabb lányokra. A pasiknak könnyű, a pasiknak nem szabják meg, hogy kell férfiasnak lenni, a pasiknak azt mondják, ha határozott és magabiztos vagy, akkor igazi férfi vagy, ha felszedsz egy csajt, akkor oké. A lányok viszont napi 400 olyan reklámmal találkoznak, ami azt akarja nekik megszabni, hogyan nézzenek ki, vagy milyennek kéne lenniük, akár viselkedésileg is. Innentől kezdve nem alkati, hanem mentális kérdés, ki az, akit megtörnek ezek a marhaságok, ki az, aki felméri, hogy nem kell darázsderekúnak lennie, ha nem akar, függetlenül attól, hogy "a pasik szerint az a szexi".
2013. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!