Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi tennél ha a munkahelyeden...

Mi tennél ha a munkahelyeden állandóan piszkálnának?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia,volt nekem is egy ilyen időszakom,hárman voltunk egy szobában,én kerültem be harmadikként,ők már összeszokott páros voltak.Semmibe vettek,papíron leveleztek,csak hogy ne szóljanak hozzám,pont úgy viselkedtek,mint az óvodások.Hosszú hónapokig bírtam,de miután gyomor görcsöm volt a sok idegeskedéstől,bementem a főnökömhöz és megkértem,hogy tegyen át másik szobába.Nem tette,így kerestem másik munkahelyet,amikor megvolt az új munkahely,akkor bementem hozzá,hogy akkor én szeretnék felmondani,ismertesse a további teendőket.Az ezt követő napon már egy másik szobában ültem,nem kellett távoznom a munkahelyemről és azóta is ott dolgozok.Az utánnam következő jelöltet is megpróbálták kicsinálni,ezek után a főnököm is lépett és ma már nem dolgoznak ott.
2013. jan. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki piszkál, mivel, hogyan?
2013. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is kicsit piszkáltak, mert tavaly végeztem a sulival és lassabb voltam, meg nem tudtam annyira a dolgokat mint aki már 5 vagy 15 éve csinálja.

Ők hamarább megunták, mert engem egyszerűen soha nem idegesített :D És nem is tudnak.

Ma már nem csinálják. Elfogadtak.


"Minden kezdet nehéz."


Kitartanék ameddig lehet, ha meg olyan aki piszkál, hogy velem egy súlycsoport, lehet kicsit erélyesebben odaszólnék...

2013. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!