Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy lánytól/nőtől...

Szerintetek egy lánytól/nőtől hány éves korától várják el, hogy nőiesebben öltözködjön?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet senkitől sem elvárni! Ennek (mint sok egyéb dolognak is) szívből kell jönnie, akkor az igazi!

De manapság sajnos nem jellemző a lányok körében a nőies öltözködés. 30 fölött is ritka, azalatt meg szinte nincs is olyan lány aki mondjuk néha szoknyát hordana(legfeljebb alkalmakkor néha).

2012. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg mindenki úgy öltözik ahogy neki tetszik ha valaki utálja a tűsarkút és miniszoknyát valaki meg a sportosabb cuccokat
2012. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzi jól magát ezekben a ruhákban, vagy nem ez a stílusa, akkor tök mindegy ki mit vár el.
2012. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mit jelent neked a nőies?

3-4 centis sarkú lábbeliket szoktam hordani, elegáns kabátot, sapkát, de többnyire farmert csinosabb felsővel. Hosszú hajam van, többnyire sminkelek. Ez szerintem átmenet a nőies és a kényelmes között. Nem fogok kimondottan nőcis lenni soha, hiába tetszik, idegenül hatna rajtam a tűsarkú-szoknya.

2012. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyjából 14 éves korom után hordtam ilyesmiket:

[link]

[link]

Főleg miniszoknyát, mert nekem az áll jól.


De mivel vékony a vádlim, a térdig érő már valahogy nem tetszik saját magamon, hát kb így festek benne:

[link]


A minit viszont pasim nem engedi, nyáron is beszólt miatta többször hogy kinek akarok tetszeni. Ezért vettem néhány ilyesmi földig érőt hogy örüljön.

[link]


Ha nadrágban vagyok, persze akkor nem problémázik.


Télen mínusz 10 fokban pedig én is inkább a nadrágot választom, sőt még alá vastag harisnyát is veszek, mert egyszer attól, hogy télen bicikliztem, megfázott a térdem és 1 évig fájt, így inkább most levédem a térdemet. Ne fázzon meg megint, mert hülyét kapok :)

2012. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!